הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול להולנד כוכב הולנדי למשפחות

8 ימים 7 לילות

טיול להולנד כוכב הולנדי למשפחות

8 ימים 7 לילות (מס. טיול 443)

על הטיול

על הטיול

הולנד ארץ קטנה במידותיה אך ענקית בשפע האתרים והאטרקציות שבה: גני שעשועים, פארקים, מוזיאונים, גני חיות, כפרי דייגים, טחנות רוח, סכרים, תעלות מים, גבינות, קבקבי עץ ורכיבה על אופניים.
במהלך הטיול נחווה את הולנד לעומק: נבקר בפארק שעשועים, באמסטרדם עיר הבירה, בכפרי דייגים ובטחנות רוח, נשוט בתעלות, נבקר בדולפינריום הגדול, נלמד על הפולדרים וכיבוש הים ונרכב על אופניים. נלמד על הקהילה היהודית המפוארת שהיתה בהולנד ונבקר בבית אנה פרנק ובבית הכנסת הפורטוגזי. נערוך טיולים יומיים ובכל ערב נשוב לבית המלון בו ממתינה לנו ארוחה כשרה חמה וטעימה.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ד' תל אביב > אמסטרדם > ראדן

  מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן־גוריון וטיסה לאמסטרדם בירת הולנד. לאחר הנחיתה נצא לסיור באמסטרדם, נראה את ארמון המלוכה, ככר הדאם, שוק הפשפשים ושוק הפרחים. בחלקו היהודי של הסיור נבקר בבית אנה פראנק ובבית הכנסת הפורטוגזי המפואר שנבנה בשנת 1675. כאן חי ופעל הצייר ההולנדי הדגול. רמברנדט היה קרוב לקהילה היהודית והרב מנשה בן ישראל היה בין חבריו הקרובים. בבית רמברנדט נראה איך הוכנו הצבעים באותם ימים, נתרשם מאוסף תחריטי הנחושת של רמברנדט ונקבל הסבר על התהליך המסובך של יצירת התחריט. במהלך הסיור נשלב שיט מהנה בתעלות העיר המפורסמות. לעת ערב נגיע לבית המלון שלנו בראדן, שבאזור ארנהים, בו נשהה במשך כל ימי הטיול.

 • 02
  יום ה' כפר דייגים > טחנות רוח > אלקמאר > מוזיאון פתוח > לליסטאד > באטביה

  היום נצא לביקור בכפר הדייגים וולנדם אשר חלק מתושביו עדיין לבושים כמיטב המסורת ההולנדית. נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ הולנדיים מסורתיים, נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח ZAANSE SCHANS כאן נלמד על החשיבות ההיסטורית של טחנות הרוח בהולנד. נבקר באלקמאר, עיר עתיקה וציורית המעוטרת בתעלות מים ובתים צבעוניים מהמאה ה-17. נמשיך לאנקהאוזן שהייתה בעבר עיר נמל חשובה נתרשם מיופייה של העיר ונבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את החיים בצפון הולנד עד לשנת 1932, השנה בה נבנה הסכר ששינה את פני האזור. בהמשך, ניסע על הסכר הבנוי על הים והמחבר את אנקהאוזן לעיירה לליסטאד הקרויה על שמו של ממציא שיטות ייבוש הים. הנסיעה על הסכר כשמשני צדדיו רק מים מרשימה וחוויתית. נעצור בבאטביה, קניון חוצות ענק הבנוי כולו מביתנים בסגנון הולנדי בו מבחר של חנויות מותגים בינלאומיים... יהיה לנו זמן קצר לקניות ובסיומו של יום נשוב לבית המלון שלנו.

 • 03
  יום ו' הדולפינריום בהרדרוויק, שמורת טבע

  הבוקר נצא לביקור בדולפינריום הגדול ביותר באירופה: מופעי ראווה של דולפינים, כלבי ים ואריות ים, חיים כאן גם כרישים, סרטנים, דגים שונים, צמחיית מים ואלמוגים, ניתן לחזות בדולפינים החיים בלגונה מלאכותית המדמה את הסביבה הטבעית שלהם, ליהנות מסרטי תלת מימד מעולם הים ועוד. אחר כך נבקר בשמורת הטבע “פלואה העליונה” (DE HOGE VELUWE), בה ישנם מינים רבים של חיות וציפורים. נטייל בשבילי השמורה ברגל או ב’אופניים הלבנים’ המפורסמים שבה. נשוב לבית המלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 04
  שבת ראדן, אזור ארנהים

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי, עם מלווה הקבוצה לשמורת הטבע הקרובה לבית המלון.

 • 05
  יום א' דוונטר, סטאפוהורסט, חיטהורן, אלבורג

  הבוקר ניסע לדוונטר, אחת הערים היפות בהולנד. בתים מצויירים וסמטאות מקסימות וכיכר ענקית בה פזורים אופני ילדים וצעצועים משנות השלושים וילדים משחקים להנאתם בכיכר. נסייר בעיר, נראה את המבנה המרשים ששימש בעבר כבית כנסת שנוסד בשנת 1892, באם יתאפשר נבקר במוזיאון הצעצועים המקסים בו מוצגים צעצועים עתיקים. נמשיך לכפר סטאפהורסט, כאן נראה ונחוש שהזמן עמד מלכת. תושבי הכפר לבושים בבגדים מסורתיים ואורח חייהם נשאר כפי שהיה בעבר. ניסע צפונה לחיטהורן הבנויה על אגמים ואגמונים שנוצרו בחלקם הגדול תוך כדי תהליך של כריית כבול מהביצות שבסביבה, והתעלות ודרכי המים שעליהם יושבת העיירה נחפרו על מנת לשנע את הכבול. בתי העיירה בנויים ברובם על איונים קטנים והגישה אליהם אפשרית על פי רוב באמצעות גשרוני עץ. כיון שאין בה כמעט כבישים, התנועה ברובה היא באמצעות סירות מנוע קטנות. נערוך שיט מהנה בין הבתים המטופחים, הגינות היפות ומתחת לגשרוני העץ. בדרכנו חזרה למלון נעצור לביקור באלבורג, אחת הערים העתיקות השמורות ביותר בהולנד. נטייל בסמטאות מרוצפות אבן לצידן חנויות קטנות, בתי קפה, מסעדות, כנסייה ומולה בית כנסת שנוסד ב-1855 שעל כותרת האבן העליונה כתוב בעברית “בבית אלוקים נהלך ברגש”.

 • 06
  יום ב' פארק אפטלינג

  לפנינו יום של כיף אמיתי. נצא אל אפטלינג - פארק שעשועים מיוחד המכונה “יער הקסמים”. דמויות מאגדות ילדים מפורסמות יצוצו מכל פינה, פחי אשפה ידברו אלינו וכמובן שלא נוותר על נסיעה ברכבות ההרים, שייט באבובים ועוד. לאחר הבילוי נשוב לבית המלון.

 • 07
  יום ג' בורסת הפרחים, האג, מד ורודם, דלפט

  בשעת בוקר מוקדמת נצא לביקור בבורסת הפרחים באלסמיר - נהלך במסלולים המיוחדים למבקרים והמשקיפים על המסחר בים הפרחים הצבעוניים. נמשיך להאג מרכז השלטון ההולנדי. נסייר ברגל במרכז העיר ונראה את מבני הפרלמנט. נמשיך לביקור בפנורמה מסדך, זהו ציור פנורמי ענק המקיף את הצופים ומעורר לחיים את המציאות כפי שהיתה במאה ה-19. זו אטרקציה מיוחדת במינה והביקור כאן הוא חוויה נפלאה. נמשיך למדורודם פארק המיניאטורות של הולנד. כאן נראה את הולנד בגובה העיניים... נהלך בשבילי הפארק ונראה דגמים מיניאטוריים של אתרים הולנדיים מפורסמים שאת חלקם ראינו במציאות: כיכר הדאם והתעלות של אמסטרדם, טחנות רוח, שדה התעופה סכיפהול ועוד. נסיעה קצרה ואנחנו בדלפט עיר קטנה וקסומה הסמוכה להאג, שנודעה בחרסינה הכחולה שלה. נטייל במרכז העיר ובסמטאות העתיקות ועל הגשרים הנמתחים מעל התעלות. למסורת של חרסינת דלפט והאריחים ההולנדיים נתוודע בביקור בבית מלאכה שבו נוכל לראות (ולקנות) את החרסים המצוירים ביד. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

 • 08
  יום ד' אמסטרדם > תל אביב

  ארוחת בוקר ו...החופשה הגיעה לסיומה. ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

תכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. טיסות בינלאומיות בחברת שכר (צ'רטר). משפחה בת 3-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס עוד מיטה.
סידורי קרקע כמפורט ב"מבטיחים מקיימים" ובדף "תנאים ואחריות".
הנחה לילד עד גיל 12 כשלישי או רביעי בחדר: 200 €. מיסי נמל ודלק נכונים ליום 10.4.14.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות בחברת שכר (צ`רטר), על פי המסלול. 
 • בית מלון: בדרגה ראשונה, בחדרים זוגיים עם  שירותים צמודים. 
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית (בהתאם לרמה המקומית). 
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 7 ארוחות בוקר בבית המלון ועוד 7 ארוחות חמות כשרות ובצהרים – פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים). 
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. 
 • סיור מודרך: אמסטרדם.                                                                                                                  
 • סיורי היכרות: דוונטר, וולנדם, האג. 
 • ביקורים מיוחדים: הדולפינריום בהרדרוויק,פארק השעשועים אפטלינג, וולנדם כפר הדייגים, זאנסה סחנס כפר טחנות הרוח, מדורודם פארק המיניאטורות, שיט בתעלות חיטהורן.                                                          
 • טיפים: לנותני השירותים בחו”ל (למעט סבלות). 
 • מפגש קבוצה: הנוסעים יוזמנו למפגש הקבוצה כשבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש ימסרו טלפונית ע”י מלווה הקבוצה.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

  מפת הטיול:

  טיול להולנד

  והלב מושך אל משהו יהודי

  אמסטרדם - בית אנה פרנק, בית הכנסת הפורטוגזי 

  דוונטר - המבנה ששימש כבית בכנסת

  אלבורג - בית הכנסת

  הזמן טיול

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מס. טיול:

  פרטים אישיים:

   בגשר מקבלים יותר:

   • מדורודם פארק המיניאטורות

   • שיט בחיטהורן

   • אפטלינג פארק השעשועים

   • שיט בתעלות אמסטרדם

   • פנורמת מסדך