הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול להולנד ובלגיה תחנות יהודיות ותחנות רוח

8 ימים 7 לילות

טיול להולנד ובלגיה תחנות יהודיות ותחנות רוח

8 ימים 7 לילות (מס. טיול 582)

על הטיול

על הטיול

ערים יפות, נהרות, תעלות מים, ארמונות, אמנות ותרבות. זה מה שמאפיין את ארצות אלו. אמסטרדם, אנטוורפן, ברוז' ובריסל – ערים יפהפיות ומענינות עם היסטוריה כללית ויהודית מרתקת ואתרים חשובים.

טיול דו-כוכב! 4 לילות באנטוורפן ו-3 לילות באזור אמסטרדם.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ד' תל אביב > בריסל > אנטוורפן

  מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לבריסל. לאחר הנחיתה נסייר במרכז העיר, נראה את ה"גראנד פלאס", את ה"מניקן פיס" - פסל הילד המפורסם ואת ארמון המלוכה. נמשיך אל פארק "מיני אירופה". כאן נטייל בין אתריה המפורסמים של אירופה, בדגם מוקטן כמובן... בסיומו של יום נגיע לבית המלון באנטוורפן.

 • 02
  יום ה' אנטוורפן: חבל הארדנים, מערות הנטיפים האן סור לס

  יום של טבע ונופים בחבל הארדנים שבדרומה של בלגיה. ניסע בין הנופים הקסומים, דרך העמקים מז ולס, נראה את הכפרים הציוריים השוכנים לאורך הנהרות ולמורדות הגבעות. נעצור בעיירה נמור הממוקמת על מפגש הנהרות סמברה ומז ונצפה אל המבצר העתיק של העיר. נמשיך ונבקר בעיירה דינאן הציורית השוכנת לגדת נהר המז. נלך לאורך הטיילת שעל גדות הנהר. נראה את המצודה הבנויה על שפת המצוק וצופה על העיר והאזור. נמשיך לביקות במערות הנטיפים האן סור לס - מערות גיר בנות אלף שנה לערך. ניסע בקרוניות מיוחדות ונשוט בסירה. בתום היום נשוב לבית המלון.

 • 03
  יום ו' אנטוורפן: ברוז' > גנט

  היום ניסע לגנט בה נמצאות כמה מהאוניברסטיאות הידועות בבלגיה אשר מקנות לעיר אווירה צעירה ותוססת. נגיע לככר העיר ונראה את בית העירייה. נמשיך ונראה את טירת הדוכסים, אחד מסמלי העיר. אחר ניסע לברוז' המכונה "וונציה של הצפון" אשר בנויה על עשרות תעלות מים החוצות אותה ומקנות לעיר נופך רומנטי ושלו. נראה את שוק הדגים הססגוני, נמשיך לככר השוק ונראה את המגדל בעל 47 הפעמונים. נמשיך ונטייל בין סמטאותיה היפות של העיר, המעוניינים יוכלו לצאת לשייט בתעלות העיר (בתשלום) או לסיור בכרכרה הרתומה לסוס (בתשלום). נשוב לבית המלון באנטוורפן. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 04
  שבת אנטוורפן

  לאחר התפילה וסעודת השבת נטייל ברגל באזור המלון עם מלווה הקבוצה.

 • 05
  יום א' רוטרדם > האג > דלפט

  הבוקר נחצה את הגבול להולנד וניסע לרוטרדם הבולטת בארכיטקטורה יוצאת דופן ושונה מהערים ההולנדיות המסורתיות. שכן, העיר נהרסה כמעט לחלוטין על ידי הגרמנים במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש. נסייר בעיר, נצפה על בתי הקוביה בנמל הישן, המכונים "קייק קובוס" אשר נראות כמו קוביות המשחק מגן הילדים שתפחו לממדי ענק... נמשיך לדלפט הידועה בייצור כלי החרס הכחולים. נטייל במרכז העיר ובסמטאות העתיקות ואם יתאפר נבקר בבית מלאכה שבו נוכל לראות את החרסים המצויירים ביד. נסיעה קצרה ואנו בהאג, נסייר בעיר היפה ונראה את ציור הפנורמה המפורסם של הצייר מסדאך. בסיומו של יום נגיע לבית המלון באזור אמסטרדם.

 • 06
  יום ב' בורסת הפרחים אלסמיר, אמסטרדם

  בשעת בוקר מוקדמת נצא לביקור בבורסת הפרחים שבאלסמיר. נהלך במסלולים מיוחדים למבקרים המשקיפים על המסחר בים הפרחים הצבעוניים. נמשיך לאמסטרדם ונסייר בעיר: כיכר הדאם, ארמון המלוכה, מגדל הדמעות, ועוד. בחלקו היהודי של הסיור נבקר בבית אנה פראנק, בית הכנסת הפורטוגזי ומצבת הזיכרון לשואה הממוקמת בבניין התיאטרון. לאחר הסיור נצא לשייט מהנה בתעלות העיר המפורסמות. בתום הסיור נשוב לבית המלון.

 • 07
  יום ג' וולנדאם, כפר טחנות רוח, צפון הולנד

  הבוקר נבקר בכפר הדייגים וולנדאם אשר חלק מתושביו עדיין לבושים כמיטב המסורת ההולנדית. נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ מסורתיים, נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח ZAANSE SCHANS ונלמד על החשיבות ההיסטורית של טחנות הרוח בהולנד. בהמשך ניסע על הסכר הבנוי על הים. נמשיך צפונה לחיטהורן עיירה קטנה ומקסימה המכונה "ונציה של הולנד". נערוך שייט בתעלות העיירה, נשקיף על הבתים הציוריים, הגינות המטופחות וגשרוני העץ. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

 • 08
  יום ד' בריסל > תל-אביב

  טיולנו הגיע לסיומו. הסעה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.
טיסות בחברת תעופה סדירה.
מיסי נמל ודלק נכונים ליום 23.3.15.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה, על פי המסלול.
 • בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שרותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית.
 • כלכלה: 8 ארוחות בוקר בבתי המלון המבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים. שתי ארוחות שבת וכמו כן אפשרות להכנת כריכים לצהרים (לחם וממרחים). 
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 • סיורי הכרות: בריסל, ברוז', גנט, רוטרדם, אמסטרדם.
 • ביקורים מיוחדים: בלגיה – פארק מיני אירופה, העיירות נמור ודינאן, מערות האן סור לס, ברוז' הולנד – בורסת הפרחים באסלמיר, שייט בתעלות חיטהורן. 
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

  מפת הטיול:

  והלב מושך אל משהו יהודי

  אמסטרדם - בית הכנסת הפורטוגזי, בית אנה פרנק ומצבת הזיכרון לשואה ולגבורה

  אנטוורפן - הקהילה היהודית ובתי הכנסת, תפילת שבת בקהילה המקומית

  הזמן טיול

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מס. טיול:

  פרטים אישיים:

   בגשר מקבלים יותר:

   • פארק "מיני אירופה"

   • מערות האן-סור-לס

   • שייט בתעלות אמסטרדם

   • בורסת הפרחים באלסמיר