הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לארצות הברית מחוף לחוף כולל 3 פארקים לאומיים, ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פילדלפיה, וושינגטון, לאס וגאס

19 ימים 18 לילות

טיול לארצות הברית מחוף לחוף כולל 3 פארקים לאומיים, ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פילדלפיה, וושינגטון, לאס וגאס

19 ימים 18 לילות (מס. טיול GUSA)

על הטיול

על הטיול


כולל 3 פארקים לאומיים!

עם טיולי גשר מבקרים במקומות הבאים: טורונטו, מפלי הניאגרה, וושינגטון, ארץ ההאמיש, הרשי'ס, פילדלפיה, ניו יורק, לאס וגאס, לוס אנג'לס, יוניברסל סטודיוס, הפארק הלאומי סקויה, הפארק הלאומי קינגס קניון, סן פרנציסקו.

ארה"ב ממזרח למערב על כל גווניה – נופים, פארקים וכרכי ענק שאין כמותם בכל העולם. 18 ימים עם כל מה שארה"ב טומנת בחובה – עוצמות הטבע של מפלי הניאגרה, השלווה של האמיש, הערים שאין כמותן בכל העולם – ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פילדלפיה, וושינגטון ולאס וגאס האחת והיחידה… פלאי הטבע בפארקים הלאומיים והפארק הבלתי נשכח יוניברסל. חוויה בהילוך מהיר…

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום א' ת"א > טורונטו

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון ונמריא לטורונטו, בירת חבל אונטריו והעיר הגדולה ביותר בקנדה. לאחר הנחיתה, העברה לבית המלון.

 • 02
  יום ב' טורונטו > מפלי הניאגרה (קנדה)

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסייר בעיר. העיר הנמצאת לחופי אגם אונטריו, משלבת סביבה עירונית עם טבע יפהפה. נעלה למגדל התקשורת, ה-CN, האטרקציה המרכזית של העיר ונהנה מתצפית מרהיבה של העיר. נמשיך לרוג'רס סנטר המרשים, אצטדיון ההופעות ומשחקי ספורט עצומים, בעל הגג הנפתח. נראה את בית העירייה, הפרלמנט. לאחר ארוחת הצהריים, נשים פעמינו אל מפלי הניאגרה, המפלים השלישים בגודלם בעולם (אחרי מפלי ויקטוריה באפריקה ומפלי איגואסו בדרום אמריקה).

 • 03
  יום ג' מפלי הניאגרה (קנדה)

  היום נחזה ונתרשם מעוצמתם של המפלים: מפל הפרסה, ומפל ההינומה ונערוך שייט מדהים אל המפלים. ניסע לביקור בעיירה הציורית ניאגרה און דה לייק, נטייל ברחובותיה הציורים וההיסטוריים שלאורכם חנויות גלריות ובתים יפים. נבקר בשעון הפרחים המפורסם. אחרי ארוחת ערב נצא לחזות במפלים המוארים.

 • 04
  יום ד' מפלי הניאגרה (ארה"ב) > בופאלו > וושינגטון

  לאחר ארוחת הבוקר, נעבור את הגבול בגשר השלום אל המפלים אשר בצד האמריקאי. לאחר הביקור ניסע לשדה התעופה בבופאלו שבמערב מדינת ניו יורק ונטוס לוושינגטון, בירתה הנצחית של ארצות הברית, הקרויה על שם נשיאה הראשון של ארה"ב, ג'ורג' וושינגטון. לאחר הנחיתה, העברה לבית המלון.

 • 05
  יום ה' וושינגטון

  היום נערוך סיור מודרך בעיר. נחלוף לאורך שדרות פנסילבניה, נעבור ליד הבלייר האוס –משכנם של סגני נשיא ארה"ב וליד הבית הלבן, משרד האוצר וגבעת הקפיטול. נבקר במצבת הזיכרון ללינקולן, בריכת ההשתקפות והמבנה הגבוה ביותר בעיר, לזכרו של ג'ורג' וושינגטון. נבקר באנדרטת חללי מלחמת וייטנאם ומלחמת קוריאה. נראה את מצבת ג'פרסון, הנשיא ומחבר מגילת העצמאות של ארה"ב. נמשיך למרכז המוזיאונים: מוזיאון התעופה והחלל, מוזיאון השואה.

 • 06
  יום ו' וושינגטון > האמיש > הרשי'ס > פילדלפיה

  ניפרד הבוקר מוושינגטון ונשים פעמנו אל עבר ארץ ההאמיש. כאן חיים איכרים בני כתות נוצריות שנרדפו במאות ה-18 וה-19 במקום מוצאם – בעיקר בהולנד. הם ידועים גם בכינוי הולנדים של פנסילבניה. נראה את אורח חייהם של תושבי המקום הממשיכים לחיות כמו בימי אבות אבותיהם. נמשיך לכיוון העיירה הרשי ונבקר בפארק הרשי ובמפעל לייצור שוקולד המפורסם ביותר בארה"ב. נסייר בקרוניות ונלמד על תהליך ייצור השוקולד אשר ברובו כשר. אחרי כן ניסע לפילדלפיה, העיר בה הוכרזה העצמאות של מדינות ארצות הברית מההגמוניה הבריטית. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארצות הברית. נטייל בפארק העצמאות שם נראה את פעמון החירות (עותק מדויק ממנו הוקם גם בגן הפעמון בירושלים ביום העצמאות ה-200 של ארה"ב), את בית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה ובפתחו את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו. נגיע למלון ונתכונן לשבת. תפילה וסעודת שבת.

 • 07
  שבת פילדלפיה

  באה שבת באה מנוחה. את השבת נעשה בחברת הקהילה היהודית הגדולה בעיר. אחרי תפילת שבת, קידוש וארוחת צהריים, נצא לסיור רגלי באזור המלון.

 • 08
  יום א' פילדלפיה > ניו יורק

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע ל"תפוח הגדול" – ניו יורק. מה לא נאמר כבר על "בירת העולם", הלא היא העיר ניו יורק. פעם היא הייתה גם העיר בעלת הבניינים הגבוהים ביותר בעולם – אבל היום כבר לא. ובכל זאת, היא עדיין הבירה הפיננסית של העולם ואין אדם שלא משתוקק לבקר בה. עם ההגעה נערוך סיור ב”ניו יורק היהודית”: בברוקלין ובמרכז חסידות חב"ד העולמי שהיה ביתו של הרבי מלובביץ'. בתום הביקור נחצה את הנהר למנהטן. נערוך שיט ובמהלכו נצפה על פסל החירות המהווה אחד מסמליה המובהקים ביותר של העיר ושל ארצות הברית בכלל. הפסל ניתן כמתנה ממשלת צרפת לעם האמריקני ונחנך בשנת 1886.

 • 09
  יום ב' ניו יורק

  יום עמוס חוויות ומראות לפנינו בעיר ניו יורק. נצא לסיור מודרך של יום שלם בעיר כאשר נבקר בסנטרל פארק, בשדרה החמישית, העיר התחתית, הרובע הסיני ומרכז הכספים העולמי “וול סטריט”. נעצור באנדרטה לזכר הנספים באסון מגדלי התאומים שעוצב עלך ידי האדריכל הישראלי מיכאל ארד, בנו של שגריר ישראל באו"ם לשעבר משה ארד. נעפיל למרומי בניין האמפייר סטייט כדי לצפות על העיר המוארת מלמעלה.

 • 10
  יום ג' ניו יורק > לאס וגאס

  היום נשלים את סיורינו בעיר ויינתן זמן חופשי לקניות. לאחר ארוחת ערב מוקדמת, נפרד מניו יורק ונשים פעמינו לשדה התעופה ונטוס ללאס וגאס, עיר האורות וההימורים הידועה ביותר בעולם.

 • 11
  יום ד' לאס וגאס

  אחד השיאים של הטיול מחכה לנו היום. נצא מלאס וגאס אל הפארק הלאומי במערב הגרנד קניון, הקניון הגדול ביותר עלי אדמות (אחריו באים קניון נהר הפיש בנמיביה וקניון נהר הבלייד בדרום אפריקה). האזור הזה שייך עדיין לשבט האינדיאני הואלאפאי ונראה קצת מחייהם במשך הסיור. נגיע לתצפית על הקניון ולגשר הזכוכית התלוי מעל הקניון. זוהי אחת החוויות שכל אדם שחווה לעולם לא ישכח. אחרי הסיור נחזור ללאס וגאס כשבדרך נעצור לתצפית על סכר הובר – הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נגיע ללאס וגאס ונצא לשוטטות בין היכלי ההימורים ומלונות הפאר שמפוזרים בעיר.

 • 12
  יום ה' לאס וגאס > לוס אנג'לס

  אחרי ארוחת בוקר נשלים את סיורינו בלאס וגאס ונותיר זמן לקניות. בשעות הצהריים, נעלה לאוטובוס וניסע אל לוס אנג'לס – עיר המלאכים. בדרך נעצור בקליקו, עיירה מיוחדת מימי המערב הפרוע. בשעות הערב נגיע ללוס אנג'לס, בירת תעשיית הסרטים של ארה"ב: הוליווד!

 • 13
  יום ו' לוס אנג'לס, סנטה מוניקה

  היום נערוך סיור מודרך בעיר. נראה את התאטרון הסיני של גראומן, בשדרות סנסט, אשר בחזיתו מוטבעות כפות ידיהם של אלילי הבד המפורסמים. נראה את תיאטרון "קודאק", בו מתקיים מידי שנה טקס חלוקת פרסי האוסקר ונבקר ב-“פרמרס מרקט” – הוא שוק האיכרים המפורסם של הוליווד. נבקר בבוורלי הילס בה נסייר ברודיאו דרייב – רחוב הקניות היוקרתי. נסיים בביקור בסנטה מוניקה, עיר הנופש הפופולרית אשר גרים בה ידוענים רבים. העיר ידועה במיוחד בשל הטיילת שלה, המזח שלה, ופארק השעשועים שנמצא בתחומה. בתום הסיור נחזור לבית המלון ונתכונן לשבת. ארוחת שבת.

 • 14
  שבת לוס אנג'לס

  באה שבת, באה מנוחה. אחרי תפילות שבת קידוש וארוחת צהריים, נצא לסיור רגלי באזור המלון.

 • 15
  יום א' לוס אנג'לס, אולפני יוניברסל > פרזנו

  לאחר ארוחת הבוקר נבלה בפארק השעשועים "יוניברסל סטודיוס" שנוסד על ידי אולפני הסרטים של יוניברסל. נעלה על קרוניות וניסע לאחורי הקלעים של אולפני הסרטים, ננוע בין תפאורות ענק ברחובות ערים דמיוניות ונשתלב באתרי הצילומים. נחזה במופע כפילים מרהיב מהסרט "עולם המים". אחר הצהריים ניסע לפרזנו, העיר השישית בגודלה בקליפורניה.

 • 16
  יום ב' פרזנו > הפארקים הלאומיים סקויה וקינגס קניון > סן פרנציסקו

  היום נבקר בפארקים הלאומיים סקויה וקינגס קניון המפורסמים. הפארק הלאומי סקויה הוא הפארק העתיק ביותר אחרי ילוסטון. הוא הוכרז כפארק לאומי בשנת 1890 על מנת להגן על עצי הסקויה הענקיים הגדלים בו (אשר על שמם נקרא הפארק) וביניהם: "הגנרל שרמן" שהוא העץ הגדול ביותר בעולם. קינגס קניון הוכרז כפארק לאומי רק בשנת 1940. בפארק זה חורשות עצים ענקיים, נהרות, ואגמים. בתום הביקור נשים פעמינו לסן פרנציסקו, העיר השלישית בגודלה בקליפורניה, הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם.

 • 17
  יום ג' סן פרנציסקו

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור מודרך בעיר. נתצפת על גשר שער הזהב סמלה המובהק של סן פרנסיסקו שעדיין נחשב לפלא הנדסי ולאחד הגשרים היפים בעולם. נעלה לפסגת התאומים, ונהנה מהנוף המרהיב הנשקף ממנה. משם נמשיך אל רציף הדייגים המפורסם ונשוטט בין הבסטות הצבעוניות לראות את המקח וממכר הססגוני שמתקיים במקום. נשקיף על האי אלקטרז והכלא הידוע לשמצה שנמצא עליו, משם רק יחידי סגולה הצליחו לברוח בכל שנות קיום הכלא שהיה השמור ביותר בכל רחבי ארה"ב.

 • 18
  ימים ד'-ה' סן פרנציסקו > ת"א

  ביומינו האחרון נבקר בצ`יינה טאון. זהו הרובע הסיני הגדול בעולם המערבי והוא נמצא בסן פרנסיסקו. נראה איך תרבות אחת מתקיימת בצורה פלאית בתוך תרבות שונה לגמרי. במידה והזמן יאפשר, יינתן זמן פנוי לקניות. תם ונשלם טיולינו המרתק בארצות הברית. ניסע לשדה התעופה ונטוס מלאי חוויות ורשמים חזרה לארץ. נחיתה בישראל בשעות הערב של יום 19.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים כמפורט במסלול
 • בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה
 • חצי פנסיון לכל אורך הטיול ואפשרות להכנת כריכים לצהריים (פרט לניו יורק)
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע המסלול
 • סיורים וכניסות לאתרים כמצוין בתכנית
 • מדריך מקצועי מצוות טיולי גשר
 • טיפים לנותני השירות

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח נסיעות, בריאות ומטען
 • עלות מזוודה בטיסות הפנים
 • אשרת כניסה לארה"ב
 • אשרת כניסה לקנדה
 • בילויים בערבים שאינם כלולים בתכנית (מידע על כך יינתן במפגש הקבוצה)
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם לכל יום טיול)
 • כל סעיף שאינו מוזכר במחיר כולל

הערות
* מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר.
* יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.

שערי מטבע
בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו"ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל.

תנאי תשלום
דמי רישום: מרגע ההרשמה ועד הפיכת הטיול למובטח, יחויב הנוסע ב-$500 לאדם.
סגירת תשלום: מרגע הפיכת הטיול למובטח.

תנאי ביטול
• עד 60 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-$47 דמי רישום בלבד
• 59-40 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-25% משווי הטיול
• 39-14 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול
• 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול
• מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות.
במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

  והלב מושך אל משהו יהודי

  וושינגטון - ביקור במוזיאון השואה ניו יורק - מרכז החסידות העולמי

  הזמן טיול

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מס. טיול:

  פרטים אישיים:

   בגשר מקבלים יותר:

   • טורונטו

   • מפלי הניאגרה

   • וושינגטון

   • ארץ ההאמיש

   • הרשי'ס

   • פילדלפיה

   • ניו יורק

   • לאס וגאס

   • לוס אנג'לס

   • יוניברסל סטודיוס

   • הפארק הלאומי סקויה

   • הפארק הלאומי קינגס קניון

   • סן פרנציסקו