הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לסין למשפחות הונג קונג, גואנגז'או ושנזן

8 ימים 6 לילות

טיול לסין למשפחות הונג קונג, גואנגז'או ושנזן

8 ימים 6 לילות (מס. טיול 946)

על הטיול

על הטיול

כולל גם ביקור בפארק דיסנילנד

סין היא האימפריה המתעוררת במאה ה-21. מדינת ענק שעוברת שינויים מואצים ומעוררי השתאות. בטיול שלנו מפגש מרתק עם תרבות בת 4000 שנה מצד אחד ושלוש ערים מודרניות להפליא מאידך. גואנגז'או העיר השלישית בגודלה בסין היא ערבוביה של ישן וחדש. הונג קונג – בירת העסקים של המזרח הרחוק על גורדי שחקיה שחזרה לפני 20 שנה מהיותה מושבה בריטית למשך 99 שנים לחיק סין העממית ונהנית ממעמד מיוחד בסין, ומקאו שגם היא חזרה לחיקה של אימא סין אחרי שהייתה מושבה פורטוגזית במשך 112 שנים, והיום היא ה"לאס וגאס" של המזרח הרחוק!

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק >>

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ד' תל אביב > שנזן

  ניפגש בנמל תעופה בן גוריון ונטוס לעיר שנזן שבסין. העיר וסביבתה הידועים כעמק הסיליקון הסיני וכמנוע הצמיחה של סין בשנים האחרונות.

 • 02
  יום ה' שנזן > גואנגז'או

  עם הנחיתה בשנזן, סיור פנורמי בעיר ונסיעה לגואנגז'או. העיר השלישית בגודלה בסין אחרי בייג'ין ושנחאי. עם ההגעה נצא לסייר בכרך הענק. נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל קנטון (שם העיר בפי הבריטים לפני ששבה לשפה הסינית בשם גואנגז'או) המגדל השני בגובהו בסין והרביעי בעולם. נמשיך ונבקר באי שמיאן ובמקדש ששת עצי הפיקוס. המקדש בן כמעט 1500 שנה, תושבי העיר מביאים לכאן את ילדיהם כדי לקבל ברכה אחרי הלידה. נעצור לראות את אולם ההנצחה על שם סון-יט-סן, הוגה הדעות שהיה ממלמדי צ'יאנג ק'אי שק ומאו זה דונג ומשם נמשיך לבוקר באי שמיאן לראות את הבניינים הקולוניאליים שעדיין עומדים על תילם. אחרי ארוחת ערב נצא למופע של הקרקס הבינלאומי צ'ימנלונג ובדרך חזרה למלון נראה את בניין האופרה המפואר שמואר בלילה ונראה את יופיו. לינה בגואנגז'ו.

 • 03
  יום ו' גואנגז'או

  נתחיל את היום בהעפלה את הר הענן הלבן, או בשמו הסיני באיון שאן. מימי קדם, הר הענן הלבן היה אחד המקומות המפורסמים ביותר של יופי טבעי בגואנגז'או, וזה עדיין ידוע בתור הראשון בין הנופים המרהיבים שמסביב לעיר. בכל פעם שהשמש זורחת אחרי הגשם, ובאמצע האביב, זר של עננים אווריריים מקיף את ההר. כך זכה הר הענן הלבן לשם, ולמוניטין שלו כמראה מרהיב של הטבע. נרד חזרה לקרקע ונבקר במאוזולאום של מלך ננואה שמלך באזור לפני כ-2000 שנה בתחילת שושלת האן המערבית. נמשיך את סיורנו בשוטטות ברחוב בייג'ין שבעיר העתיקה של גואנגז'או. ניתן זמן לקניות באזור היפה הזה ונבקר גם בשוק צ'ינגפנג שבו המון דוכנים שמוכרים כל מיני סוגים של מרקחות של רפואה סינית טבעונית. נחזור למלון להתכונן לשבת. ארוחת ליל שבת ולינה בגואנגז'ו.

 • 04
  שבת גואנגז'או

  באה שבת באה מנוחה. אחרי תפילת שבת, קידוש וארוחת צהריים נצא לסיור רגלי בסביבת המלון. במוצ"ש נרד ליהנות מחיי הלילה ומהשווקים של גואנגז'או.

 • 05
  יום א' גואנגז'או > הונג קונג

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבת מהירה לכיוון האי הונג קונג שהיא אזור אדמיניסטרטיבי מיוחד בסין שהייתה במשך 99 שנים תחת שלטון בריטי. נעפיל לפסגת ויקטוריה משם נהנה מנוף משכר מעל כל אזור הונג קונג, קאולון, ומפרץ ויקטוריה. נמשיך לביקור בבית הכנסת אהל לאה בהונג קונג. אל בית הכנסת נגיע במדרגות הנעות שמחברות בין העיר התחתית לבין העיר העילית. בית הכנסת וסביבתו – המרכז הקהילתי היהודי והמתנ"ס היוו את מרכז החיים החברתיים והדתיים היהודיים בהונג קונג במשך למעלה ממאה שנה. במקור הייתה הקהילה בעיקר ממוצא בגדאדי, ובית הכנסת היה תחת חסותו של החכם של הקהילה הספרדית והפורטוגזית של לונדון. עכשיו היא עצמאית לחלוטין ויש לה חברים מכל רחבי הפזורה היהודית. משם ניסע למסעדת "מול הים" לארוחת ערב ונצא לצפות במופע האור קולי הגדול בעולם שבו מככבים גורדי השחקים של העיר התוססת. העברה לבית המלון בהונג קונג.

 • 06
  יום ב' הונג קונג: דיסנילנד

  יום כיף צרוף לפנינו: ביקור בדיסנילנד הונג קונג. על אף שאנחנו נמצאים במזרח הרחוק, גם כאן נפגוש את מיקי מאוס וחבריו המוכרים לנו מילדותנו. נבקר בממלכה הקסומה בהשראת חלומות מהאגדות לחקור את 7 האזורים שבפארק: ארץ הרפתקאות, Gryzzly Gulch, מיסטיק פוינט, ארץ סיפורי הצעצועים, מדינת פנטזיה, עולם המחר והרחוב הראשי. זה יום מלא יופי, התרגשות ודמויות דיסני. בתום הביקור נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

 • 07
  יום ג' הונג קונג > שנזן > תל אביב

  ביומנו האחרון בהונג קונג נבקר באתרים העיקריים של העיר המעניינת הזאת. נתחיל במוזיאון המדע המדהים שבו מעל ל-500 מיצגים אינטראקטיביים מגניבים בהמון נושאים כולל רובוטיקה, מציאות וירטואלית ותחבורה. נמשיך לרחוב טאי יואן, רחוב קטן בשכונת וואן צ'אן המפורסם בגלל שוק הצעצועים שבו. הרחוב מלא בצעצועים קלאסיים החל מנייר מכתבים לילדים וכלה בבובות מארוול ומלחמת הכוכבים וגם מהדורות מוגבלות של צעצועי רטרו ולגו. עבור מבוגרים שנולדו בשנות השמונים או קודם לכן, טיול ברחוב טאי יואן יחזיר זיכרונות של זמן שבו iPhones לא היו קיימים עדיין וצעצועים פיזיים עדיין היה הבידור העיקרי שלנו. משם נעלה בדרגנועים שחוצים אצ העיר ממרכזה ועד השכונות העיליות של העיר. זאת מערכת המדרגות הנעות הארוכות ביותר בעולם! אורכה מעל 800 מטר, והן עולות 135 מטר בגבעה התלולה. המערכת אינה דרגנוע אחד רצוף, אלא סדרה של 20 דרגנועים ו-3 מסלולים נוטים מחוברים במקומות על ידי גשרים. במעלה הגבעה נצעד אל בית הכנסת "אוהל לאה" והמתנ"ס היהודי ששוכן לצידה. זהו המרכז החיים החברתיים והדתיים בהונג קונג במשך למעלה ממאה שנה. ולבסוף נגיע גם לפסגת ויקטוריה. נסיעה להונג קונג אינה שלמה מבלי לחוות את פסגת ויקטוריה המתנשא לגובה של 552 מ'. היא הגבעה הגבוהה ביותר על האי הונג קונג. זו האטרקציה התיירותית מס' 1 בהונג קונג ומבקרים בו מדי יום יותר אנשים מאלה שמגיעים אפילו לפארק דיסני! בתום הסיור העברה לתחנת הרכבת, נסיעה ברכבת המהירה לעיר שנזן. עם ההגעה, העברה לארוחת ערב בחב"ד של שנזן. לאחר מכן העברה לשדה התעופה של שנזן, טיסה מאוחרת חזרה ארצה. נחיתה בבוקר של יום רביעי.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

טיסות בינלאומיות סדירות ישירות לשנזן. דרושה אשרת כניסה לסין: כ-90$ - 6 ימי עבודה (אינה כלולה במחיר הטיול). משפחה בת 4-3 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס עוד מיטה. באחריות הנוסע לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. ביטוח: ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול.

תנאים ואחריות >

מבטיחים ומקיימים

מבטיחים - מקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות סדירות ישירות לשנזן.
 • בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוסים לתיירים נוחים וממוזגים, לביצוע המסלול.
 • ביקור בפארק דיסנילנד.
 • כניסות לאתרים בהתאם לתכנית.
 • רכבת מהירה על פי התכנית.
 • כלכלה: חצי פנסיון ובצהרים: אפשרות להכנה עצמית של  כריכים.
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 • דמי סבלות: בבית המלון בלבד (מזוודה אחת לנוסע).
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.

לא כלול במחיר הטיול

 • שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה.
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 $ לאדם לכל יום טיול).
 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • שנזן וסביבתה - עמק הסיליקון הסיני

 • גואנגז'או

 • הונג קונג

 • פארק דיסנילנד