הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לוייטנאם וקמבודיה

17 ימים 16 לילות

טיול לוייטנאם וקמבודיה

17 ימים 16 לילות (מס. טיול 953)

על הטיול

על הטיול

מסע מרתק אל ארצות שבהן עדיין ניתן לחוש אותנטיות: וייטנאם, שבה שדות אורז ירוקים, המעובדים על יד נשים בכובעי קש. אתרי טבע מרהיבים כמו מפרץ האלונג עם צוקי גיר הפורצים מן המים. ערים מרתקות כמו הו צ‘י מין סיטי (סייגון לשעבר) – העיר התוססת בוויטנאם. האנוי – בירת וייטנאם, העיר היפה עם המורשת והבירה הקיסרית העתיקה. שבטי מיעוטים ססגוניים בצפון ודלתת נהר המקונג בדרום, שם מתנהלים עדיין חיי יומיום מסורתיים, עם שווקים צפים על המים. גולת הכותרת בקמבודיה היא הביקור במקדשים העתיקים המפורסמים של אנגקור, מהחשובים במקדשי דרום מזרח אסיה, הנמנים על רשימת אתרי המרושת העולמית של אונסק"ו.

טיול מובטח עם מסלול ייחודי, 2 מדריכים וטיסות אל על!
הצעת המסלול הזו מתייחסת לכך שנטוס בטיסת אל על  81, לבנגקוק, ביום ב' – 13/11/17 בשעה 23:10, ננחת בבנגקוק ביום ג', 14/11/17, שעה 15:00 (משך זמן הטיסה הוא 10 שעות ו – 50 דקות). ומשם נמשיך להאנוי בטיסה של חברת Thai Airways 564 שיוצאת מבנגקוק בשעה 17:30 (משך קונקשן של 2 שעות ו – 30 דק) ונוחתת בהאנוי ביום שלישי – 14/11/17 בשעה 19:20.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  ימים ב'/ג' תל אביב - האנוי

  נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים להאנוי, בירת וייטנאם. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון. ארוחת ערב בשרית (מאוחרת, לאור שעת ההגעה).

 • 02
  יום ד' האנוי - האלונג ביי, "מפרץ היופי הקסום"

  הבוקר נצא מהאנוי בנסיעה לאורך הנהר האדום לאחד מפלאי הטבע של ווייטנאם, הלונג ביי. מימיו השקטים זרועים באלפי איים קטנים וצוקים נישאים המזדקרים מן המים ויוצרים נוף מיוחד במינו. פירוש השם הלונג ביי, "המקום בו יורד הדרקון אל הים". השם קשור לאגדה על דרקון שיצר את המפרץ ואת האיים עם זנבו המתנופף. בהגיענו להלונג ביי נצא לשיט חוויתי במפרץ בין אלפי האיים, בגדלים ובגבהים שונים, כולם מסלעים קרסטיים, המזדקרים מתוך מי הטורקיז ויוצרים נוף מיוחד במינו, נרד לשיט קייאקים ולסיור בכפרי הדייגים החיים על המים. לינה בתאי הספינה. ארוחת בוקר במלון. ארוחת צהריים בספינה – דגים. ארוחת ערב בספינה - בשרי.

 • 03
  יום ה' האלונג ביי - האנוי

  לאחר השיט נצא חזרה להאנוי ונצא לסיור בעיר. נבקר במוזיאון לאתנולוגיה, ללא ספק המוזיאון המרתק ביותר שנמצא בהאנוי. וייטנאם היא מדינה עשירה מבחינה תרבותית עם דיור כמעט 54 קבוצות אתניות שונות במקום אחד. המוזיאון לכן נותן תובנה למגוון התרבותי של וייטנאם וגם מסייע בקידום ההרמוניה החברתית-תרבותית בארץ, נראה את המאוזוליאום בו חנוטה גופתו של המנהיג הו-צ‘י-מין, אחד האתרים החשובים של האנוי והמהווה דוגמא לפולחן אישיות, נטייל ברובע העתיק, מערבה לגשר Chuong Duong הסמוך לאגםHuan Kiem והמהווה את המוקד המרתק של הבירה, נשוטט ונתרשם מרחובותיו הצרים, בעלי המלאכה החנויות הרבות והסוחרים המאכלסים אותו ונצא לטיול אופניים באזור הרובע העתיק של העיר. בתום הביקור חזרה למלון. ארוחת בוקר – בספינה. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב – בשרי בבית חבד.

 • 04
  יום ו' האנוי

  לאחר ארוחת הבוקר נערוך ביקור במאוזוליאום הנמצא בבית בו התגורר הו-צ‘י-מין ומוזיאון על-שמו הבנוי בצורה של פרח הלוטוס. נראה את בית האופרה, שהוא אולי המבנה המשקף בצורה המשכנעת ביותר את ההשפעה הצרפתית על הארכיטקטורה של האנוי. נצפה בפגודת העמוד-האחד, אשר כשמה כן היא, פגודה הבנויה מעץ, סביב עמוד-אבן אחד המייצג את הגבעול של פרח הלוטוס הקדוש והטהור. הסיור יערך ברכב וברגל. נבקר במוזיאון "כלא הילטון האנוי", שבו נאסרו לוחמי החופש הווייטנאמיים במלחמתם בכובש הצרפתי. ביקור בכלא מזכיר את מוזיאון אסירי המחתרות בירושלים. חזרה למלון והכנות לשבת. ארוחת בוקר – במלון. ארוחת צהריים – כריכים. תפילה, קידוש וארוחת ערב בבית חבד - בשרי.

 • 05
  שבת האנוי

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטייל באזור בלוויית המדריך. בצאת השבת נצא לסיור בשוק הלילה של האנוי. ארוחת בוקר – במלון. צהריים, בשרית בבית חבד. סעודה שלישית בבית חבד.

 • 06
  יום א' האנוי - סאפה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לנסיעה לסאפא, אשר נבנתה ע"י הצרפתים כעיירת קיט ב-1922, אל אזור השבטים הססגוניים של צפון וייטנאם. ניסע בדרך המרתקת העולה אל עבר אזור הגבול עם סין. לאחר ההגעה למלון וארוחת צהריים נצא לביקורים באזור כפרי המיעוטים ובטרסות האורז, כאשר ברקע נשקפים נופים מרהיבים. נלמד על אורח חיי השבטים המקומיים, לרבות עיבוד הקרקע, ההשקיה והבאת המים, מלאכות היד, המגורים, האחסון, צביעת בדים, הכנת משקאות אלכוהוליים ביתיים ועוד. נעצור להירגע ליד המפל המדהים המהווה שריד לתחנת הכוח ההידרואלקטרית, שנבנתה על ידי הצרפתים בתקופה הקולוניאלית בה שלטו בווייטנאם. נמשיך לכפר סין צ'אי, הכפר ממוקם למרגלות הר פאנסיפאן, "הגג של וייטנאם, הודו-סין". מכאן תוכלו ליהנות מנופים מדהימים המשקיפים על האזור, בתקווה שלא ערפילי מדי... בערב נצא לסיור ברחובותיה היפים של סאפא. ארוחת בוקר – במלון בהאנוי. ארוחת צהריים כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 07
  יום ב' סאפא – רכבת לילה להאנוי

  לארוחת בוקר נצא לטייל בכפרים,נוכל להתרשם מעצי החזרן (במבו) הענקיים ומהשימושים שעושים הכפריים בהם. בטיול בכפרים נפגוש את אנשי ה-Black H’mong שחלקם מדברים אנגלית מצוינת. מפגש עם הנשים החברותיות מהשבט, במיוחד אם אתם רוכשים מהם מוצרי מלאכת יד, יכול להוביל לשיחה מאד מעניינת על אורחות החיים של בני השבט. לאחר ארוחת ערב, נצא ברכבת הלילה חזרה להאנוי – לינה בתאי שינה זוגיים. ארוחת בוקר – במלון בסאפה. ארוחת צהריים – פיקניק. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 08
  יום ג' האנוי - הויאן

  נגיע להאנוי לקראת השעה 5 בבוקר. לאחר ארוחת בוקר והתרעננות במלון נצא לשדה התעופה לטיסה אל מרכז וייטנאם – דה נאנג. לאחר הנחיתה נגיע לבית המלון בהוי אן ונצא לסיור בעיר העתיקה, בגשר היפני, ביקור במקדש Phuoc Kien ובבתיה העתיקים של העיר. בערב נצא להתרשם משוק הלילה הססגוני בעיר. ארוחת בוקר – במלון בהאנוי. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 09
  יום ד' הויאן

  הבוקר נבקר בקומפלקס מקדשי מי-סון, המקדשים הללו היו המרכז הפולחני והרוחני של אימפריה גדולה ששלטה במרכזה של ווייטנאם במשך מאות שנים הלא היא ממלכת הצ'מפה הקדומה. בהגיענו, יתגלו בפנינו עתיקות מרהיבות עיניים ומיוחדות במינן. נמשיך לטייל נמשיך בביקור במוזיאון ובשוק המקומי ונסיים בכפרים בשוליה של הויאן, האחד עוסק בגידול ירקות והשני ביצור כלי חרס ונכיר את סגנון החיים של התושבים בכפרים שבשולי העיר הויאן. נשוט לכפר הקדרים טאן הא שתושביו מתמחים בקדרות והכנת כלי בית מחמר וקרמיקה. את חלקם תראו כבר בדרך אל הכפר, כורתים עצים כדי לחמם את התנור אליו ייכנסו הכלים שאותם מכינים שאר התושבים בחצרות הבתים. ניתן לצפות בתהליך ההכנה באחד מהבתים של התושבים הידידותיים. בערב נצא לשייט לילי מרגיע. ארוחת בוקר – במלון. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 10
  יום ה' הוי אן - הו צ‘י מין סיטי – מחילות קו צ'י

  לאחר ארוחת הבוקר נפרד מהויאן וניסע לשדה התעופה ונמריא להו צ'י מין, הלא היא סייגון, שהייתה בירת ווייטנאם עד 1975, כאשר צבאות הצפון ניצחו את צבאות הדרום ואיחדו את המדינה. זוהי העיר הגדולה ביותר בוייטנאם, הלב והנשמה של המדינה. עיר דינאמית, תוססת, שמרכזת את הפעילות המסחרית, הכלכלית והתרבותית. לאחר הנחיתה ניסע למחילות קו צ'י. השם אינו מעיד על התוכן – קו צ‘י פירושו ארץ הגנים הפורחים. נצא מהו צ‘י מין סיטי לכיוון דרום מזרח לביקור במה שהיה גן העדן הנסתר של לוחמי הוייטקונג והכפריים שסביבם שהסתתרו והיום הוא נמנה על מספר גדול של אתרי קרבות שהפכו ליעדי תיירות מעניינים. בביקור נשלב צפייה בסרט המתאר את מלחמת וייטנאם באזור, הפצצות מטוסי B52 האמריקאים, ניסיונותיהם של הכפריים לברוח למסתור, מלחמת הגרילה של הקומוניסטים. לאחר החזרה מקו צ'י נצא לסיור בעיר נבקר במוזיאון המלחמה וברובע הסיני עם סמטאותיו הציוריות והמקדשים הרבים הנמצאים בו. בערב, נצא לצפות במופע תיאטרון בובות המים. ארוחת בוקר – במלון בהוי אן. ארוחת צהריים כריכים. ארוחת ערב בשרית בבית חבד בהו צ'י מין.

 • 11
  יום ו' הו צ‘י מין סיטי, דלתת המקונג

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בדלתת המקונג. בדרך נעצור לצפות בעבודת המקומיים בשדות האורז המישוריים. עם ההגעה לקאי בה, נשוט אל השוק הצף האמיתי והאוטנטי שבמקום. נצפה במקומיים המחליפים סחורות, פירות ומצרכים שונים תוך כדי שיט בסירותיהם הקטנות. נעצור באחד הכפרים לביקור במטעי פירות טרופיים. נמשיך לאורך התעלות הקטנות ונהנה מהמראות של הדלתה העילית של המקונג. נבקר במקומות בהם המקומיים מנהלים עסקים קטנים ומשפחתיים של ייצור ממתקי קוקוס ופופקורן עשוי אורז. אחה"צ נשוב למלון להכנות לשבת לקבלת שבת וארוחת שבת. ארוחת בוקר במלון. ארוחת צהריים כריכים. תפילה, קידוש וארוחת ערב בשרית בית חבד בהו צ'י מין.

 • 12
  שבת הו צ‘י מין סיטי

  לאחר התפילה, נערוך סיור רגלי בסביבות המלון. ארוחת בוקר – במלון. צהריים, בשרית בבית חבד. סעודה שלישית בבית חבד.

 • 13
  יום א' הו צ‘י מין סיטי - סיאם ריפ, מקדשי אנגקור

  אנו נפרדים ממראות וייטנאם המרתקים ויוצאים למקום מדהים נוסף, מקדשי אנגקור. נטוס לסיאם ריפ שבקמבודיה הנמצאת בסמוך לעיר המקדשים – אנגקור. המקדשים, שמספרם כ-100 במספר, הם שרידיו הקדושים של מרכז שלטוני ודתי גדול אשר נבנו במאות ה- 9-13 כדי לפאר את שמותיהם של המלכים לשושלת חימר. במאה ה-15 ננטשה אנגקור ברובה, והיער כיסה את המקדשים. לפני כ- 100 שנה, חוקר הטבע הצרפתי, אנרי מואו, גילה אותה מחדש ומאז ועד היום מתקיימים מאמצים לפינוייה של צמחיית הג'ונגל שמאיימת להרוס לחלוטין את שרידי המבנים. היום נבקר במקדש המפורסם, מקדש אנגקור אשר נכלל ברשימת אתרי המורשת של אונסק"ו מאז 1992. נמשיך למקד באקהנג אשר נבנה בראש גבעה וממנה נצפה בשקיעה. ארוחת בוקר – במלון. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 14
  יום ב' מקדשי אנגקור, פלוטינג וילג'

  היום נבקר בעיר הבירה של המלך, אנגקור ת'ום. נראה את מרפסת הפילים אשר ממנה סקר המלך את צבאותיו המנצחים, השבים מהקרב. כמו נראה את מרפסת המלך המצורע אשר נקרא כך בשל צבעו הדהוי והאזובי שעליו, שהעלו את הדמיון לצרעת, והזכירו אגדה קמבודית על מלך באנגקור שחלה בצרעת. נבקר במקדש באיון, המקדש הממלכתי האחרון שנבנה באנגקור בסוף המאה ה-12. המקדש ידוע בכ-200 דיוקני האבן השלווים והמסיביים שבו, הנמצאים על 54 המגדלים שבמקדש. במקדש גם תבליטים רבים, המציגים מגוון ייחודי של סצנות מיתולוגיות והיסטוריות לצד סצנות מחיי היום-יום. נמשיך לביקור בכפר הצף- פלוטינג וילג', מרחק נסיעה של כחצי שעה נסיעה מסיאם ריפ בדרך משובשת ואופיינית לקמבודיה. מרבית הבתים בנויים על כלונסאות בנהר טונלה סאפ. את יומנו נסיים בטיפול רפלקסולוגיה מרגיע. ארוחת בוקר – במלון. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

 • 15
  ימים ג'/ד' מקדשי אנגקור, מקדש בנטאי סאמרה, מקדש בנטאי סריי – סיאם ריפ – יעד ביניים – ת"א

  ביומינו האחרון נבקר בעוד 2 מקדשים. הראשון, בנטאי סאמרה, מקדש הינדי, הבנוי בסגנון של אנגקור ואט, ונקרא על שמם של עם הסאמרה, ילידי האזור. המקדש השני, בנטאי סריי שפירושו, מצודת הנשים או מצודת היופי, כנראה בשל התבליטים המורכבים הנמצאים בו. תם ונשלם טיולינו המרתק בווייטנאם ובקמבודיה. ניסע לנמל התעופה ונטוס דרך יעד ביניים חזרה לארץ. נחיתה בבוקר יום ה-17 של הטיול. ארוחת בוקר – במלון. ארוחת צהריים – כריכים. ארוחת ערב צמחונידגים.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים בלוחות זמנים, מזג אויר ו/או אחר. חיסונים אנו ממליצים בפני כל מטייל לפנות אל לשכת הבריאות הסמוכה למקום מגוריו או למרפאת מטיילים כלשהי להתייעצות בעניין חיסונים נחוצים. סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות עקב הטיסות. יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים בהתאם למסלול הטיול כולל מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 12.7.16
 • רכבת לילה חזור מסאפה בתאים ל-2 כולל שירותים משותפים
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול עם אפשרות להכנת כריכים לארוחה השלישית/ ארוחות שבת
 • אוטובוס ממוזג ברמה המקובלת במקום
 • סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • 2 מדריכים מצוות גשר ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית
 • מופעי פולקלור מקומיים בהתאם למסלול הטיול

לא כלול במחיר הטיול

 • אשרות כניסה לוייטנאם ולקמבודיה – 95$
 • מיסי נמל בחו"ל (ישולמו ישירות בחו"ל ע"י הנוסעים). בנגקוק: כ- 25$. סיאם ריפ: כ- 25$. המחירים נכונים לשנת 2016.
 • הוצאות הנושאות אופי אישי (משקאות שאינם כלולים בארוחות/ כביסה/ קניות למיניהן/ביקורים/סיורים ומופעים שאינן כלולים בתכנית
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם לכל יום טיול)
 • כל פרט שלא ניכלל במחיר הטיול כולל
 • ביטוח מכל סוג שהוא

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים: