הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לארה"ב למשפחות בחנוכה ניו יורק ואורלנדו

8 ימים 7 לילות

טיול לארה"ב למשפחות בחנוכה ניו יורק ואורלנדו

8 ימים 7 לילות (מס. טיול 706)

על הטיול

על הטיול

חג החנוכה הוא הזמן המתאים ביותר לטיול משפחתי לניו יורק ואורנדלו- היעדים הכי מפורסמים למשפחות בחופה המזרחי של ארה"ב. התורים קצרים יותר, יש פחות המוני אדם, ויותר זמן לחוויות משפחתיות מהנות. אפשר ליהנות מהאווירה המיוחדת של "לקראת החגים" בארה"ב – ברחובות הנוצצים של העיר הגדולה ניו יורק – זו שהיא העיר המפורסמת בעולם – על אתריה הידועים וגורדי השחקים שבה. ואחר כך לבלות בעיר הבידור אורלנדו, שהיא חוויה לילדים בכל הגילים, מ-8 ועד 80. אוכל כשר, מדריך מנוסה, והכל כלול – מה יותר טוב מזה?

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ד' תל אביב > ניו יורק

  ניפגש בנמל תעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לניו יורק, ה"תפוח הגדול". אחרי ההגעה ניסע למלוננו שבמרכז מנהטן ונתמקם. אחרי ארוחת ערב, נצא לסיור רגלי לכיכר טיימס בניו יורק המוארת בשלל צבעים לקראת תקופת החגים של סוף השנה האזרחית.

 • 02
  יום ה' ניו יורק

  היום נבקר בכמה מאתריה הידועים ביותר בניו יורק. נתחיל את היום במוזיאון הצף של העיר, שממוקמת על נושאת המטוסים "אינטרפיד" שעוגנת בנמל ניו יורק. נבקר בצוללת של חיל הים האמריקאי ובנושאת המטוסים, שעל סיפונה מטוסים מסוגים ובגדלים שונים, כולל אפילו מטוס הקונקורד. נוכל לעלות עד לסיפון רב החובל ולרדת גם לתוככי בטן נושאת המטוסים, לגלות איפה מאחסנים כל כך הרבה מטוסים. נצעד לאורך מסלול ההמראה ונעצור ליד מטוס ה"לביא" פרי פיתוח ישראלי, שחונה באופן קבוע על סיפון נושאת המטוסים. משם נמשיך לבניין ה"אמפייר סטייט" שהיה פעם הבניין הגבוה ביותר בתבל. נעלה לתצפית על מנהטן ממעלה הבניין ונשקיף על הכרך הגדול והמדהים מעיני הציפור. אחרי הביקור והתצפית מלמעלה, נשוט במעבורת לבקר בפסל החירות, אותו פסל שקיבל את פניהם של עשרות ומאות אלפי המהגרים שבאו לארה"ב בחיפושם אחרי עתיד טוב יותר עבורם וצאצאיהם. נמשיך גם לבקר באי אליס, ששם מיינו את המהגרים. רישום שמותיהם של כל המהגרים נמצא שם - ומי יודע, אולי תמצאו שם את שמה של הדודה חנה של סבתא מרים שהירה לארה"ב בתחילת המאה ה-20!

 • 03
  יום ו' ניו יורק

  את רוב היום נבלה בביקור בחלקיה השונים והמגוונים של העיר הגדולה. ניו יורק טומנת בחובה עמים מעמים שונים. האוכלוסיות הגדולות של העיר הגיעו מאירלנד ומאיטליה, ממקסיקו וממדינות מרכז אמריקה. בניו יורק יש גם אוכלוסייה אפרו אמריקאית גדולה. צאצאיהם של העבדים שהובאו לאמריקה מאפריקה לפני יותר מ-200 שנה. וכמובן גם אוכלוסייה יהודית גדולה מאוד הגיעה לכאן ממזרח אירופה ומרוסיה. ניו יורק מרכזת בתוכה כמה קריות – שהם בעצם ערים – ואנחנו נבקקר בכמה מהם היום. נסייר ב- Harlem וב- Central Park ונמשיך גם לסיור בברוקלין, אחד מהאזורים ה"יהודים" של העיר. נחזור למלון להתכונן לקראת שבת שנבלה ביחד עם קהילת חב"ד שבמרכז מנהטן.

 • 04
  שבת ניו יורק

  באה שבת, באה מנוחה. נתפלל ונאכל ארוחת צהריים עם חב"ד של מרכז מנהטן. נצא לסיור רגלי לאזור שבקרבת המלון וגם נהנה ממנוחת שבת. במוצ"ש נוכל לצאת ליהנות מאורות הכרך.

 • 05
  יום א' ניו יורק > אורלנדו: אולפני יוניברסל

  הבוקר נצא בטיסה את אורנדלו שבמדינת פלורידה. נאכסן את מעילי החורף ונחליף לבגדים קיציים ונצא לביקור באולפני יוניברסל, שם נגלה את המתרחש מאחורי הקלעים של עולם הקולנוע. נפגוש אולי את הארי פוטר ואת גיבורי העל של עולם הקולנוע. נסייר בין ה"סטים" של שוברי קופות ידועים ונגלה איך יוצרים רעידות אדמה, גלי צונאמי שרפות ענק ואת העולם הבדיוני שמרתקת את כולנו למסך הגדול.

 • 06
  יום ב' אורלנדו: דיסני וורלד

  דיסני וורלד הוא מתחם ענק של פארקי שעשועים, בתי מלון, מסעדות, מגרשי גולף, מתקני ספורט ועוד, הממוקם בעיר אורלנדו, פלורידה בארצות הברית. המתחם נפתח בתחילת שנות ה-70 כחלק מהגשמת חזונו של מייסד החברה, וולט דיסני. הפארקים של דיסני וורלד כוללים מגוון אטרקציות ומתקנים ומספר עצום של אפשרויות ביקור. כאן נוכל לראות את "אמריקה היפה", להישמר מ"שודדי ים" ולהאזין לצלילי "זה עולם קטן". לאחר שעות בילוי רבות באתרים השונים, נחזור לבית המלון.

 • 07
  יום ג' אורלנדו: מרכז אפקוט

  את היום נבלה במרכז אפקוט. "עולם המחר", "אטרקציית המאה", "החלום בהתגשמותו" הם חלק מהתארים שלו זוכה מרכז אפקוט. במרוצת היום נחדור בספינת החלל ל"מרכז כדור הארץ", נרחף בעולם הדמיון של "קודאק", נטייל על "חומת סין", ננוח בגני "פגודה יפנית", נשוטט ב"רחבי מקסיקו" ועוד. אין מקום יותר יפה ומעניין שבו נסיים את סיורינו באורלנדו.

 • 08
  יום ד' אורלנדו > ניו יורק > תל אביב

  הבוקר נצא לשדה התעופה של אורלנדו שמשם נטוס לניו יורק כדי להתחבר לטיסתנו הביתה לישראל מלאי חוויות של הטיול המשפחתי הנהדר שזה עתה סיימנו.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

הנחה לילד ראשון עד גיל 12 בחדר הורים: 210$.
יום היציאה ויום החזרה נכללים במניין ימי הטיול.
יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.
טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.
דרושה אשרת כניסה לארה"ב (מספר כניסות).
משפחה בת 2-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים בחברות סדירות
 • אירוח חצי פנסיון מלא: ארוחות בוקר וערב מדי יום ואספקה להכנת כריכים לארוחות צהריים
 • טיפים לנותני שירות מקומיים
 • סבלות בבתי מלון (מזוודה 1 לנוסע)
 • אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע המסלול
 • מדריך ישראלי מנוסה מצוות טיולי "גשר" ומדריכים מקומיים דוברי עבריתאנגלית
 • כניסות לכל האתרים שמצוינים במסלול למעלה

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח נסיעות מכל סוג שהוא
 • טיפים למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם ליום)
 • הוצאות אישיות מכל סוג שהוא

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • תצפית מבניין האמפייר סטייט

 • פארק דיסניוורלד

 • מרכז אפקוט