הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לאיחוד האמירויות למשפחות בחנוכה הכי גדול, הכי נוצץ, הכי גרנדיוזי, הכי חדשני

5 ימים 4 לילות

טיול לאיחוד האמירויות למשפחות בחנוכה הכי גדול, הכי נוצץ, הכי גרנדיוזי, הכי חדשני

5 ימים 4 לילות (מס. טיול GDAB)

על הטיול

על הטיול

הטיול מותנה באישורים רגולטוריים של השלטונות מבחינה בריאותית.
נקווה שישתנו בקרוב ההגדרות שלנו כמדינה אדומה ונוכל לטייל בבטחה.

למידע עדכני לנוסעים לחו"ל בתקופת קורונה לחצו כאן >

הכי גדול, הכי נוצץ, הכי גרנדיוזי – הכי חדשני (ומקום של כבוד לגמלים)
טיולי גשר פותחת לכם את השער לאיחוד האמירויות – 5 ימים של טיול בעולם זוהר, קסום וכשר.
אנו החברה הראשונה והיחידה שהוציאה לאיחוד האמירויות גם רב וגם מדריך מומחה להכנת התשתית לטיולים.

המילה "אמירתים" הפכה למילה המדוברת ביותר בישראל מאז "הסכם אברהם" – ההכרזה המרגשת על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות ב-13 באוגוסט 2020. אמרתם אמירתים – אמרתם חלום קסום ובעיקר נוצץ, כמיהה וסקרנות אינסופית להגיע אל מדינת 7 האמירויות או אם תרצו – נסיכויות, שיחסי ישראל איתה יוצאים בימים אלה מהצללים היישר לטיסות ישירות וטיולים מהאגדות.
קרוב ל-17 מיליון תיירים ביקרו ב-2019 במדינת הנסיכויות, ונהנו מיעד שמושך לא מעט סלבריטאים ועשירים מכל העולם ומציע שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, בין גמלים להייטק וחדשנות, אתרים עתידניים ובעיקר – הרבה יוקרה ופאר מכל עבר.
מדובר באחת המדינות העשירות ביותר בעולם והכלכלה השנייה בעולם לאחר סעודיה. איחוד האמירויות יושבת על מצבורי נפט אדירים עם ההכנסות הגבוהות ביותר בעולם – לא פחות מ- 1.2 טריליון דולר(!) שמושקעים כיום יותר ויותר בהייטק. את תוצאות ההר האדיר של המזומנים שיש לאמירתים תוכלו לראות בחמשת ימי הטיול החלומיים שלנו בשלוש ערים: אבו דאבי, דובאי ושארג'ה.
אבו דאבי היא לא רק בירת האמירויות, אלא גם העיר הגדולה והעשירה ביותר בעולם, המשתרעת על 87% משטח האמירויות ובה יושבים מוסדות השלטון. שני שלישים מעושרה של איחוד האמירויות מגיעים מאבו דאבי, הנחשבת גם לעיר תרבותית יותר, עם מוזיאונים, מסגדים מהיפים בעולם המוסלמי – כאלה שאנחנו הישראלים לא נחשפנו אליהם. הוסיפו לזה פארקי שעשועים, אטרקציות ואיך לא כמובן קניונים יוקרתיים.
באתר העיר דובאי תמצאו את ההצהרה הבאה:
OUR VISION IS TO MAKE DUBAI THE HAPPIEST CITY ON EARTH OVER THE PAST 40 YEARS
ואלה, מסתבר, לא רק מילים. דובאי, העיר השנייה בגודלה באמירויות, היא לא רק שיאנית בנייה וארכיטקטורה עולמית, ולא רק מרכז עסקים בינלאומי, שמגלגל מיליארדי דולרים,  אלא גם בירת אופנה בינלאומית. בתי האופנה הגדולים של אירופה כבר מזמן כאן ואת תצוגת 2020 שלו, קארל לגרפלד ("שאנל") בחר לקיים כאן, ממש על… החול. אם תשימו לב היטב תוכלו לגלות ברחוב תיקי "בירקין", שעלותם עשרות אלפי דולר לפריט, מציצים מעל השלמה השחורה והרעלה המסורתית של נשות דובאי. במכוניות פרארי ולמבורגיני, אגב, נוהגים השוטרים בסיוריהם הרגילים בעיר… כי הכל בדובאי הוא הכי – הכי גבוה, הכי יקר, הכי נוצץ. היא מרכז עושר וזוהר מסנוורי עיניים, עם גורדי שחקים עצומים, קניונים נוצצים, איים מלאכותיים בלב ים ואפילו אתר סקי במדבר.
האמירות השלישית בגודלה אחרי דובאי ואבו דאבי היא שארג'ה, והיא בירת התרבות של איחוד האמירויות, שאף הוכתרה על ידי אונסק"ו כ"בירת תרבות" לשנת 2019 (המשמעת: עיר ערבית המשמשת כמוקד לפעילות תרבותית). מטה איחוד הסופרים של איחוד האמירויות שוכן בה, והיא כולה שילוב של מורשת, אומנות ופעילויות בחיק הטבע.
למטייל באבו דאבי, דובאי ושארג'ה ברור די מהר שאיחוד האמירויות אינה עוד מדינה מסולמית. שלוש הערים הן לא רק מוקדי תיירות משגשגת, אלא גם סמל לחדשנות וקידמה ובעיקר בולטת בכל פינה השאפתנות של מנהיגיה למתג אותן כערים עתידניות, עם שלוחות של אוניברסיטאות מובילות ועם הפנים לתיירות העולמית ולהשקעות בינלאומיות.
כל אלה מתבצעים הלכה למעשה, כאשר רק 10% מהתושבים הם אמירתים אזרחי המדינה והיתר זרים, תושבים קבועים או זמניים, בעיקר עובדים בבנייה, תיירות, עבודות בית ועוד. אליהם נוספים אנשי עסקים בינלאומיים, עובדי שלוחות וחברות בינלאומיות מובילות המתגוררים כאן, ביניהם לא מעט ישראלים.
באבו דאבי ובדובאי קהילות יהודיות קטנות המתכנסות לתפילות בשבתות וחגים. השנה נערכה לראשונה ברית מילה היסטורית באבו דאבי, לבנם של זוג יהודים שהתגוררו בעבר בברלין ואותה ליווה שליח חב"ד ורב הקהילה היהודית בברלין הרב יהודה טייכטל.
השפע, הקידמה והחדשנות באיחוד האמירויות לא משכיחים כאן לרגע את המסורת והמורשת. כך למשל האמירתים מוקירים את הגמלים ששירתו את אבות-אבותיהם דורות רבים, והם היום חלק מהפולקלור המקומי. בדובאי נערכים מרוצי גמלים ואפילו, לא תאמינו, תחרויות יופי לגמלים – לא לדאוג, גם אלה מגלגלים מיליונים. וככה, רק בדובאי תמצאו את "בית החולים לגמלים" הראשון בעולם מסוגו, שם זוכים בעלי הדבשת לטיפולים וניתוחים אקסלוסיביים, כמובן באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם!

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום א' תל-אביב > דובאי, קניון דובאי, מגדל בורז' ח'ליפה

  נפגש בנתב"ג ונטוס לדובאי, אחת מבין שבע האמירויות שמרכיבות את איחוד האמירויות. דובאי, שהחלה את דרכה ככפר דייגים, מהווה כיום יעד תיירותי מרכזי במזרח התיכון המשלבת בין אקזוטיות מזרח תיכונית לבין חיי תענוגות בינלאומיים. לאחר הנחיתה, נטייל במרכז העיר. נגיע לקניון דובאי, הקניון הגדול בעולם שמשתרע על פני 1,124,000 מטר מרובע! יש בו גם אקווריום, מירוצי קארטינג, פארק עתידני ופארק מציאות מדומה וגם כל החנויות שניתן רק לחשוב עליהם. בסמוך לשקיעה נעלה למגדל בורז' ח'ליפה, הבניין הגבוה בעולם. נעלה לקומה 124 ומשם נצפה על כל האזור מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. נרד לצפות במופע מזרקות המים שבאגם קניון דובאי.

 • 02
  יום ב' דובאי, פארק המים "אקווה ונצ'ר", ספארי ג'יפים במדבר

  לאחר ארוחת הבוקר, נשים פעמינו לפארק המים אקווה ונצ'ר. בדרך נעצור לראות את בורז' אל ערב, מלון הפאר בדובאי. זהו המלון הרביעי בגובהו בעולם, אשר ממוקם על אי מלאכותי בצורת דקל. בחציו הראשון של היום, נהנה בפארק המים, "אקווה ונצ'ר", אשר נבחר לפארק המים הטוב ביותר במזה"ת. הפארק מציע מגוון מגלשות מייצרות אדרנלין, מפגש עם כרישים וחוף פרטי באורך 700 מטרים. מתקן בשם מגדל נפטון כולל מנהרות חשוכות ועובר דרך לגונת כרישים, וישנו גם אזור לילדים המלא בסולמות, גשרים תלויים ותותחי מים.אחרי הצהריים ניסע למדבר ונפגוש את הג'יפים שייקחו אותנו לנסיעת שטח על הדיונות. נעצור לתצפיות מרהיבות. לקראת ערב נהנה ממנגל כשר ומשלושה מופעי פולקלור.

 • 03
  יום ג' דובאי, פארק השעשועים "מושנגייט" – אבו דאבי

  היום נבקר באתר הנופש החדש של דובאי, הנקרא "פארקס אנד רסורטס" המורכב משלושה פארקים. אנו נבקר באחד מהם, "פארק מושנגייט", המציע הרבה פעילויות וריגושים. שם נגלה את הקסם של הוליווד. כאן קמות לתחייה הדמויות האהובות ביותר מסרטי דיסני, דרים־וורקס, קולמביה־פקצ'רס ועוד. תוכלו להיכנס אל סירות במים סוערים, מגלשות הרים, מתקנים שמתאימים לקטנטנים ומתקנים לאמיצים בלבד. אחר הצהריים, ניפרד מהפארק ובנסיעה של כ-90 דקות, נגיע לאבו דאבי, האמירות הגדולה והעשירה מבין האמירויות, וגם עיר הבירה של המדונה.

 • 04
  יום ד' דובאי, אבו דאבי, פרק השעשועים המקורה "וורנר ברוס", פארק פרארי

  את היום נפתח בביקור במסגד אבו דאבי המדהים ביופיו, שם נחווה ארכיטקטורה איסלאמית במיטבה. נמשיך לביקור ב"עולם האחים וורנר", פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, המחולק לאזורים שונים עם דמויות מוכרות ואהובות כמו באגס באני, סופרמן, טום וג'רי, באטמן ועוד. נמשיך לפארק שעשועים נוסף, "העולם של פרארי". זהו פארק השעשועים הראשון של מותג הרכב היוקרתי המהווה פתרון מצוין לכל מחפשי הריגושים בכל גיל מפעוט ועד מבוגר. הפארק מציע מעל ל-20 אטרקציות שונות ומגוונות הקשורות למותג פרארי. גם פארק זה מקורה כשהפעם היחידה שבה תצאו מהמבנה היא על גבי רכבת ההרים פורמולה רוסה, רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם, הנעה מ-0 ל-240 קמ"ש בתוך 5 שניות וטסה במעלה המסילה לגובה של 52 מטר. ישנה גם גרסה מוקטנת לילדים הקטנים אשר נקראת פורמולה רוסה ג'וניור. מלבד הרכבת המהירה בעולם, תמצאו בפארק גם את רכבת ההרים עם לולאת הרכבת הגבוהה בעולם, הנקראת רכבת האסים המעופפים, וכמובן למי שמחפש אטרקציות רגועות יותר, יוכל לחקור את מיני איטליה תוך כדי נסיעה נינוחה במתקן בל איטליה, ליהנות מהסימולטורים המתקדמים, להתחרות במרוצי מכוניות, צמיגים מתנגשים (סגנון של מכוניות מתנגשות), החלפת צמיגים, תערוכת רכבים, הופעות ועוד המון אטרקציות מהנות ומפנקות.

 • 05
  יום ה' דובאי > תל אביב

  היום נשלים את טיולינו בדובאי (מותנה בזמני הטיסה חזרה לארץ). תם ונשלם טיולינו. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

הערה: המסלול נתון לשינויים בעקבות הגבלות הקורונה. במידה ויהיו אתרים סגורים אנו נשבץ אתרים חלופיים.

תנאי תשלום
• בעת הרשמה – $100 לאדם.
• עד 35 יום לפני היציאה – גמר תשלום.

תנאי ביטול
אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ומטען מיד עם ההרשמה !
לרוכשים את פוליסת הביטוח באמצעותנו, ובתוספת $20 לאדם (תוספת קורונה):
• החל מ- 30 יום לפני מועד היציאה ובכפוף לתנאי הפוליסה – יהיו דמי הביטול $100 לאדם בלבד.
לרוכשים את פוליסת ביטוח באופן עצמאי:
• מרגע ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה – דמי הביטול $100 לאדם בלבד.
• מ- 30 – 11 ימי עבודה לפני היציאה – עלות כרטיס הטיסה לאדם בלבד.
• מ- 10 ימי עבודה עד מועד היציאה – עלות כרטיס הטיסה ובתוספת $100 לאדם.

הערת קורונה
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.

הערות
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.
* במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל.
* מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני הטיסות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* חשוב לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.
* עדיין אין הסכמי תעופה בין ישראל לאיחוד האמירויות, מחיר הטיול עלול להשתנות בהתאם להסכמי התעופה ותמחור הטיסות.
* התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים.

הנחיות ליוצאים ממדינת ישראל בתקופת הקורונה
* לקראת הטיסה על הנוסעים להתעדכן בהנחיות המפורסמות על ידי מדינת היעד.
* על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע יוצא מישראל (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות). את הטופס יש למלא בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. את הטופס ניתן להוריד מאתר משרד הבריאות >
* יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד.
* נוסעים הטסים למדינה הדורשת בדיקה לפני ההמראה מישראל יכולים לתאם בדיקה באחד מהמרכזים המבצעים בדיקות קורונה פרטיות.
* הכניסה לטרמינל הנוסעים תותר רק למחזיקי כרטיס טיסה ואישור על מילוי הבקשה באתר משרד הבריאות.
* בכניסה לטרמינל תתבצע מדידת חום.
* לא תותר כניסה של כל אדם אחר לטרמינל (למעט חריגים).
* לא תותר כניסה לטרמינל לבעלי תסמינים כגון: חום, קוצר נשימה, איבוד חוש הטעם והריח.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסה בין לאומית הלוך ושוב בהתאם למסלול הטיול
 • מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1.10.20
 • אכסון בבית מלון בדירוג של 4*
 • פנסיון מלא: ארוחת בוקר כשרה + ארוחה צהריים ארוזה + ארוחת ערב חמה
 • מים מינרליים באוטובוס
 • תחבורה יבשתית: אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול
 • מדריך מצוות טיולי גשר
 • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי דובר אנגלית
 • דמי כניסה לאתרים השונים המופיעים בתוכנית הטיול
 • מופע אחד בהתאם למסלול הטיול
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • מס תיירות במלונות

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח נסיעות, בריאות ומטען
 • שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך ‏1.10.20
 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר האמריקאי מעל 2% מתאריך 1.10.20 ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע
 • טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 5$ ליום לנוסע)
 • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד‘
 • כל שרות שאינו מוזכר במחיר כולל

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • קניון דובאי - הקניון הגדול בעולם

 • תצפית מהקומה ה-124 במגדל בורז' ח'ליפה

 • פארק המים "אקווה ונצ'ר"

 • ספארי ג'יפים במדבר

 • פארק השעשועים "מושנגייט" - הקסם של הוליווד

 • פרק השעשועים המקורה "וורנר ברוס"

 • פארק פרארי - עד 240 קמ"ש של ריגושים

 • מופעי פולקלור