הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול להונג-קונג וסין

17 ימים 14 לילות

טיול להונג-קונג וסין

17 ימים 14 לילות (מס. טיול 902)

על הטיול

על הטיול

טיול שהוא שילוב מופלא בין הכרך הסיני הסואן למקומות מהיפים והשלווים בעולם. בייג'ין, החומה הסינית, שנחאי הסואנת והגטו היהודי, שיאן, גווילין וינגשו היפות והקסומות. הונג קונג האחת והיחידה, וטיול במקאו השלווה והיפהפיה. שילוב מושלם בין אורבניות וטבע.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > הונג-קונג

  מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ישירה להונג קונג, הנמצאת היום בשליטת סין.

 • 02
  יום ג' הונג-קונג

  בשעת צהרים נחיתה בהונג קונג, הסעה לבית המלון למנוחה והתרעננות. בערב נצא לשוק הלילה של הונג קונג הנקרא "שוק הגנבים".

 • 03
  יום ד' הונג-קונג: מקאו

  היום נצא במעבורת למקאו, מושבה פורטוגזית בעבר וכיום תחת ריבונות סינית. `לאס וגאס של המזרח הרחוק` כך מכנים את מקאו כיום. בחצי האי מקאו שילוב מקסים של שתי תרבויות שונות – פורטוגזית/אירופאית וסינית. נסייר בחצי האי נראה את הכיכרות היפות, והמבנים היפים המקיפים אותן, נבקר במקדש A-MA, הנחשב ליפה ולמפורסם ביותר במקאו, וכמובן שלא נחמיץ ביקור במלון ונציה (VENETIAN RESORT) הידוע... בסיום הסיור נשוב לבית המלון בהונג קונג.

 • 04
  יום ה' הונג-קונג > גווילין

  הבוקר נסייר בעיר, נראה את מפרץ רפולס, נעלה לפסגת ויקטוריה לתצפית על העיר וכמובן שלא נפסח על ביקור בבית הכנסת "אוהל לאה". אחר כך נצא ברחפת על נהר הפנינים לגואנזו, הידועה גם בשם קנטון, הנמצאת בדרומה של סין. מכאן נטוס בשעת ערב לגווילין. לאחר ההגעה ניסע לבית המלון.

 • 05
  יום ו' גוולין: לונג שנג

  הבוקר אנו בדרכנו אל צפון מחוז גואגנשי, הידוע בנופיו המדהימים. המחוז היה לנושא שירה וציור מזה מאות שנים בתרבות הסינית. לנוף של צוקי אבן הגיר שצומחים כאילו משום מקום באזור גווילין וינגשו, אין משתווה בסין. כפרי מיעוטים צבעוניים וטראסות אורז רבות הם אטרקציות נוספות באזור זה. נעשה את דרכנו בנוף של שדות אורז ומטעי תה וכפרים קטנים. נגיע אל לונג שנג בירת המחוז, נבקר בשדות גידול האורז, נראה את טרסות האורז המפורסמות וכמובן שגם נעצור בנקודות תצפית מרהיבות. בתום הסיור נשוב לגווילין. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 06
  שבת גוולין

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטיול רגלי בקרבת בית המלון בלווי מדריך הקבוצה. לאחר צאת השבת נצא לסיור לילי מיוחד במהלכו נערוך תצפית על הפגודות והאגמים המוארים ונערוך שיט על האגם.

 • 07
  יום א' גוולין > יאנגשו

  הבוקר ניסע אל העיירה יאנגשו, שרבים מחשיבים אותה ואת סביבתה כאזור הטבע היפה בכל בסין. מכאן נשוט על נהר הלי. השייט עובר על הנהר, לאורכו מתרוממות גבעות הנוף הקרסטי המרשים והירוק. זהו אחד מהסיורים היפים והמפורסמים ביותר. נעצור לביקור בכפר FULI , הידוע בבתי האומנים שבו ובחנויות לממכר יצירות אומנות ובהגעה ליאנגשו נסייר בעיירה היפה. בערב טיולי גשר מזמינים אותך למופע IMPRESSION המתקיים בנוף מדהים על גדות נהר לי, מוקף פסגות הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. מופע ייחודי המשלב שירה ומשחק, אור, מוזיקה וטבע מופלא.

 • 08
  יום ב' גווילין > שיאן

  הבוקר נשוב לגווילין נסייר בעיר ונבקר במערת "חליל הסוף" בה נטיפים יפהפיים, זוהי מערה אחת מיני רבות הנמצאות באזור זה. נמשיך לגבעת חדק הפיל, סמלה המפורסם של העיר הנמצאת על גדתו המערבית של נהר הלי. הגבעה נראית כאילו היא שולחת זרוע (או יותר נכון חדק) אל תוך נהר הלי ויוצרת מראה של פיל השותה מן המים. על ראש הגבעה ניצבת פגודה קטנה מימי שושלת מינג ממנה ניתן לתצפת על כל האזור. ניסע לשדה התעופה ונטוס לשיאן, בירתה הקדומה של סין בתקופת שושלת טאנג. משיאן יצאו בעבר שיירות אל דרך המסחר ההיסטורית "דרך המשי".

 • 09
  יום ג' שיאן

  היום נצא לבקר באתר "לוחמי הטרה קוטה" – אחד מפלאי תבל בדמות צבא של כ – 7,200 דמויות לוחמים, סוסים ומרכבות. נחזור לשיאן ונערוך סיור בעיר, במהלכו נבקר במסגד הגדול הבנוי בסגנון ארכיטקטוני סיני, נשוטט ברובע המוסלמי בו פעילות ענפה – שוק עתיקות, שווקי מזון והמוני מסעדות עממיות קטנות. בערב נצא למופע פולקלור צבעוני – TANG DYNASTY.

 • 10
  יום ד' שיאן > שנחאי

  היום אנו טסים לשנחאי, העיר המאכלסת מעל ל 19 מיליון תושבים. לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות ראשוני עם "פריס של המזרח הרחוק" נטייל לאורך ה"בונד", הטיילת שעל גדת הנהר ונביט משתאים על גורדי השחקים והמבנים המפוארים הנישאים בגדה ממול, נסייר ברחוב הקניות המפורסם נאנג'ינג ואחר נגיע לבית המלון.

 • 11
  יום ה' שנחאי

  היום נסייר בשנחאי, העיר המאכלסת מעל ל 19 מיליון תושבים. נראה את הרובע הסיני העתיק , נסייר ב"רחוב העתיק" ונחוש את החיים והאווירה של "פעם", ונבקר בגני "יו־יואן". בחלקו היהודי של הסיור נבקר ב"גטו" - בו רוכזו הפליטים היהודיים במלחמת העולם השנייה. נשמע את סיפורה של הקהילה היהודית נראה את האנדרטה ונבקר במבנה בו שכן בעבר בית הכנסת "אוהל משה" ומשמש כיום כמוזיאון. בערב נצא למופע אקרובטיקה מרהיב.

 • 12
  יום ו' שנחאי > בייג'ין (ברכבת מהירה!) > כיכר טיאן-אן-מן

  הבוקר ניסע ברכבת המהירה לבייג'ין ונגמא מרחק של 1,320 ק"מ בכ-חמש שעות... במהלך הנסיעה נוכל להתרשם מהנופים מבעד לחלון. חוויה ייחודית השונה לחלוטין מטיסה. נגיע לתחנת הרכבת בבייג'ין ונצא אל כיכר טיאן-אן-מן אשר פירוש שמה הוא "שער השלום השמיימי". הכיכר הניצבת במרכזה של העיר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. מסביבה אוסף של מונומנטים מהעבר ומההווה – המוזיאון להיסטוריה של המפכה הסינית, האולם הגדול של העם, האנדרטה לגיבורי העם והמוזוליאום של היו"ר מאו צה-טונג. ניסע לבית המלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 13
  שבת בייג'ין

  לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה באזור המלון.

 • 14
  יום א' בייג`ין: טאי צ`י > החומה הסינית > "חוטונג"

  הבוקר נצא לאחד הפארקים המפורסמים של העיר. כאן נראה את הסינים המתרגלים טאי צ`י ואף נוכל להצטרף אליהם. אחר כך נצא אל החומה הסינית הגדולה אשר הינה אחד מפלאי הארכיטקטורה הגדולים שנבנו אי פעם. החומה נבנתה במשך כ-2,500 שנה על ידי שושלות רבות, כהגנה מפני המונגולים (דבר שהתברר בסופו של דבר כלא יעיל במיוחד), ואומרים שהיא המבנה היחידי שניתן לראות מהחלל. נשוב לבייג'ין ונבקר ב"חוטונג" שכונה עתיקה שהתושבים בה שומרים על אורח חיים מסורתי. חלקו של הסיור יעשה כנסיעה בריקשה. בסיום הסיור נשוב לבית המלון. בערב נצא לחזות במופע "מסכות הזהב".

 • 15
  יום ב' בייג`ין: מרכז לרפואה סינית > העיר האסורה

  הבוקר נבקר במרכז לרפואה סינית מסורתית ובעזרת מומחי המקום נתוודע אל חלק משיטות הריפוי כולל צמחי מרפא. נמשיך לביקור מרתק ב"עיר האסורה" אשר הינה אתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. במשך כ-500 שנה נאסר על בני העם להיכנס למתחם ארמון הקיסר, וכך זכה לשמו – "העיר האסורה" (Forbidden City ). במשך תקופה זו, התגוררו ומשלו בה 24 קיסרים. האחרון שבהם היה הנרי פו-יי שגורש מהעיר ב- 1924 ואשר סיפור חייו הונצח בסרטו של ברנרדו ברטולוצ`י מ-1987, "הקיסר האחרון". לאחר מכן נצא אל שוק המשי המפורסם.

 • 16
  יום ג' בייג`ין: מקדש השמים, ארמון הקיץ > טיסה

  בבוקר נצא לביקור במקדש השמים הממוקם בפארק בן 2,670 דונמים. כל המבנים בפארק תוכננו תוך שימוש בתורות הפנג שואי, נומרולוגיה, קוסמולוגיה ובדת, והתוצאה – מרהיבה! נמשיך לביקור בארמון הקיץ הקיסרי, הנמצא מחוץ לעיר - פארק רחב ידיים בו גשרוני אבן, חורשות, אגם, חנויות ובתי תה ציוריים, גן מדהים ביופיו ובתוכו מכלול של מבנים. ולאחר הביקור נעבור בכפר האולימפי ונראה את המבנים המפורסמים: "קן הציפור" ו"קובית המים". לקראת ערב ניסע לשדה התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה.

 • 17
  יום ד' תל-אביב

  טיולנו לארץ סין הגיע לסיומו. בשעת בוקר מוקדמת נחיתה בתל אביב.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

יום היציאה ויום הנחיתה נכללים במניין ימי הטיול.
ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים בלו"ז הטיסות.
דרושה אשרת כניסה לסין!!!
סידורי קרקע כמפורט ב"מבטיחים מקיימים" ובדף "תנאים ואחריות".

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • כרטיס טיסה בחברת אל-על בנתיב: תל אביב-הונג קונג, בייג'ין-תל אביב
 • טיסות פנים לפי המסלול.
 • מסי נמל ודלק כפי שידועים ביום 3.12 וכפופים לשינויים.
 • אכסון בבתי מלון מדרגה ראשונה בחדרים זוגיים.
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב – 14 ארוחות בוקר בבתי המלון המבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים, 14 ארוחות חמות וכמו כן אפשרות להכנת כריכים לצהרים (לחם וממרחים).
 • סיורים וביקורים לפי המסלול.
 • אוטובוסים לתיירים לביצוע מסלול הטיול.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית לאורך כל המסלול.
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • סבלות בבתי המלון בלבד – מזוודה אחת לנוסע!
 • אשרת כניסה לסין (לבעלי דרכון ישראלי בלבד!).
 • מלווה קבוצה מצוות "טיולי גשר", דתי מקצועי ומיומן, הבקיא בסין (דוד אלטמן).

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוחים מכל סוג שהוא.
 • הוצאות אישיות כגון שתיה בעת הארוחות, טלפונים וכד'.
 • כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחירים הנ"ל כוללים".

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים: