הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:
טיולים לשומרי מסורתבלוג טיולים כשריםטיולים לשומרי מסורתנופש כשר למהדרין

נופש כשר למהדרין

דאבוס, הולנד או סיניה – נופש מושלם בסגנון שלך

הציבור הדתי מהווה חלק גדול מציבור הנופשים והמטיילים בחו"ל, ובשנים האחרונות השכילו בענף התיירות להתאים נופשים מיוחדים וחופשות המתאימות במיוחד לציבור הדתי.

פנו ליועץ טיולים >

למטייל שומר המצוות בחו"ל יש צרכים מיוחדים, שלא תמיד פשוט לספק אותם – אוכל כשר (גם למהדרין), בתי כנסת ומניין ופעילויות מתאימות. שלא לדבר על חברה, נופשים נוספים עם מכנה משותף, המחפשים פעילויות דומות והווי יהודי-דתי.

נופש כשר למהדרין בחול

קלאב הוטל דאבוס – נופש בפסגות האלפים

דוגמא לנופש מוצלח מהסוג הזה הוא מלון קלאב הוטל דאבוס בשוויץ. מזה 8 שנים ברציפות מפעילה גשר את מלון קלאב הוטל דאבוס ל- 3 או 4 שבועות בכל קיץ. דאבוס, עיירה ציורית ומקסימה מוקפת ירוק למרגלות האלפים השוויצרים היא יעד מושלם לנופש כזה. בדאבוס, הממוקמת בגובה 1560 מטר מעל פני הים, תמצאו מזג אוויר נפלא גם באוגוסט, קירבה ליעדי טיול מרתקים, הגעה נוחה ופשוטה, קירבה למרכזי קניות ובעיקר – נוף עוצר נשימה.

חופשה כשרה בדאבוס
מלון קלאב הוטל דאבוס עובר מהפכה פעם בשנה לקראת הנופש הכשר, אליו מגיעים נופשים דתיים מישראל, מארה"ב וממדינות אירופה השכנות, המגיעים לשבוע שלם של נופש או ללילות בודדים. בתקופה זו, ניתן למצוא במלון מטבח גלאט כשר בניצוחו של השף מר שלום ברנהולץ מוינה והצוות שלו של טבחים ואופים, המגישים ארוחות בקר מפנקות וארוחות ערב גורמה. כל זאת בהשגחת הרב אברהם יונה שליט"א מוינה.

כל הפרטים נמצאים באתר המלון www.kosherhoteldavos.com

נופש בראדן, הולנד – חופשה בתוך ציור

השנה, אנו שמחים להציע לכם חופשה ונופש כהלכה בעיירה ראדן שבהולנד במלון 4 כוכבים SANDTON .HOTEL DE ROSKAM העיירה נמצאת במזרח הולנד באזור של שמורת טבע גדולה ומפורסמת “ולאוה העליונה” De Hoge Veluwe אליה נוהרים תיירים רבים. במרכז הפארק נמצא מוזיאון קרולר-מולר, המציג יצירות של אומנות מודרנית וביניהם גם ואן גוך. המלון ממוקם באיזור מעולה לטיולי יום נפלאים, לביקור בפארקי שעשועים, כפרי דייגים ציוריים, שווקים מרתקים ומסלולי אופניים.

מלון SANDTON DE ROSKAM

לפרטים נוספים ומחירים>>

סיניה – נופש מושלם בקרפטים

מבצרים מלכותיים, עיירות מימי הביניים, שבילים נהדרים לטיולים ברגל, חיות בר, אתרי סקי, תושבים ידידותיים המארחים את התיירים בחום, מראות של אזורים כפריים שתושביהם עובדים את האדמה ונעים ממקום למקום בעזרת סוס ועגלה, לצד מכוניות פאר, טלפונים סלולריים וצלחות לוויין, ומעל לכל דרקולה – זו רומניה על קצה המזלג. הנופש בסיניה, רומניה הוא היעד הוותיק ביותר של טיולי גשר לנופש כשר, זו השנה ה- 16.
בסיניה, אשר שמה השני הוא "פנינת הקרפטים", הממוקמת בגובה 850 מטר מעל פני הים, המשופעת בנוף קסום המלווה במזג אוויר נוח לאורך כל השנה, נמצא בית המלון SINAIA. מלון SINAIA ממוקם במרכז העיירה מוקף בנוף ציורי של גנים ומזרקות מים ובמרחק הליכה לרוב אתרי הבילוי והתיירות. מטבח ייחודי כשר למהדרין, ומשגיח צמוד 24 שעות, בית כנסת, שיעורים תורניים והרצאות, פעילויות ואפשרויות למגוון טיולים נהדרים.
במקום מנהל מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הנופש.

נופש כשר בסיניה

לפרטים נוספים ומחירים>>

נופש כשר בין הזמנים

אחד הפתרונות שצבר תאוצה רבה בשנים האחרונות הוא הקרוי "נופש כשר". בתי מלון המוכשרים במיוחד עבור הקהל הדתי, בד"כ בתקופת בין הזמנים. מדובר במלונות הנמצאים באתרי נופש אטרקטיביים המתאימים לקיץ, המשנים את פניהם לתקופה של כחודש – הצוות עובר הכשרה, המלון מוכשר ונמצאת תחת השגחה צמודה של משגיח כשרות, איזורים ציבוריים כגון הבריכה עוברים התאמה לדרישות הצניעות, ושף שומר מצוות מנצח על הארוחות בתקופה זו.

נופש מהדרין בפסגות הרים או בין אגמים

בשנים האחרונות מפעילה טיולי גשר מספר אתרי נופש כאלו ביעדים אסטרטגיים באירופה – בשוויץ, ברומניה ועכשיו גם בהולנד. בכל אחד מיעדים אלו עובר המלון התאמה לצרכים של המטיילים הדתיים של גשר ואנו דואגים לכך שתהיה לכם חופשה מהנה, מפנקת, חוויתית ונפלאה בלי כל הדאגות והלוגיסטיקה שבדרך כלל מאפיינים חופשות של שומרי כשרות ושבת בחו"ל.

טיולים, סרטים ושיעורי תורה

צוות טיולי גשר דואג שלא יהיה רגע דל במשך השבוע – טיולים מאורגנים יוצאים מהמלונות אל יעדים קרובים כמו גם ולפעילויות ספורטיביות ואתגריות כמו רכיבה על סוסים, טיולי אופניים, סנפלינג, טיולי טרקטורונים ועוד.
במלונות מתקיימים שיעורי תורה, הקרנות של סרטים ופעילויות חברתיות.

פנו ליועץ טיולים >

נופש כשר בדאבוס