טיולים מאורגנים כשרים לשומרי מסורת

טיול קרנבלים באיטליה בחורף

קר וגשום בחוץ? זאת לא סיבה להישאר בבית. יש מגוון יעדים אטרקטיביים שכיף לטייל בחורף, ואחד ה"חמים" הוא איטליה מכיוון שבחורף זאת עונת הקרנבלים וזה קורה רק פעם בשנה.

טיולים מאורגנים לאיטליה >

טיול קרנבלים באיטליה
טיול לאיטליה הוא מענג בכל עונות השנה, אבל בחורף זה הופך לטיול מיוחד במינו. קרנבלים בכל רחבי איטליה ממלאים את הרחובות, הכיכרות, הסמטאות והתעלות בשלל תהלוכות תוססות וססגוניות של מוסיקה, ריקודים ותחפושות.
קרנבל המסיכות המלהיב בוונציה, לוח השח-מט הענק במארוסטיקה עם בני אדם מחופשים לכלי השח-מט, קרנבל ה"ניוקי" בורונה – עירם של רומיאו ויוליה, קרנבל הבובות הענקיות בויארג'יו שבחבל טוסקנה היפיפה. כל החגיגה המהפנטת הזאת מתקיימת באיטליה הקסומה –  חבלי ארץ עם נופים יפיפיים ורומנטיים, ערים עתיקות, חופים מרהיבים, מצודות ותעלות.

וכמובן לא נדלג על מרכזים שבהם צמחה מורשת יהודית מפוארת ונשמע על ההיסטוריה היהודית וההיסטוריה של איטליה – ערש התרבות המערבית. נבקר בפאדובה עירו של הרמח"ל – המרכז היהודי בצפון איטליה לאחר גירוש ספרד, בגטו היהודי הראשון בעולם בוונציה, בבית הכנסת המפואר בפירנצה ונקנח את הטיול בסיור מרגש ובלתי נשכח בעיירה "פיטיליאנו" בה שגשגה קהילה יהודית גדולה במאה ה-18, נבקר במוזיאון היהודי ובבית הכנסת המשוחזר והעתיק ונבין למה העיירה מכונה "ירושלים של טוסקנה". קסם של טיול מרגש, סוחף ובלתי נשכח.

פרטים נוספים על טיול קרנבלים באיטליה >

חוויות של טיולים מאורגנים לאיטליה >