טיולים מאורגנים כשרים לשומרי מסורת

טיולי גשר

טיולי גשר – טיולים מאורגנים כשרים לציבור הדתי שומר המסורת

טיולי גשר מובילה קבוצות של דתיים ושומרי מסורת בטיולים בחו"ל למעלה מ-50 שנה. אנו זוכים באמון הציבור הדתי בכל שנה מחדש ורואים בטיולים בהווי דתי ועם אוכל כשר שליחות, לא רק עבודה.
אוכל כשר, יעדים עם דגש יהודי, אווירה תורנית, שבתות כהלכתן וקבוצות איכותיות – הם המאפיינים העיקריים של טיולי גשר לצד מקצועיות, ותק והרבה ניסיון.

אווירה בראש שלך

אחד המאפיינים של "טיולי גשר" הינה האווירה. ניסיון של שנים מאפשר לנו למצוא בהצלחה את האיזון בין "אווירת החופש", המלווה כל אדם היוצא לחו"ל, לבין האווירה המאפיינת את הציבור שלנו.
המוסיקה באוטובוס, מקומות הבילוי, השיחות ואפילו הבדיחות במהלך הטיול בניצוחו והנהגתו של מלווה הקבוצה, הן היוצרות את האווירה המתאימה. ומעל לכל – השבתות! התפילה, שולחן שבת, דבר התורה והזמירות אשר הינן חוויה בלתי נשכחת למטיילי "גשר". וגם על כך גאוותנו.

עומדים בראש הדתי

"טיולי גשר" הינה החברה המובילה בארגון טיולים בהווי דתי ואוכל כשר, בארץ ובעולם כולו. זאת כתוצאה מהיותה החברה היחידה הזוכה לאמון הציבור הדתי על כל גווניו והמתפקדת בהצלחה ברציפות כבר 50 שנה. מנהליה, אנשים דתיים, הרואים באפשרות לטייל בעולם בהווי דתי עם אוכל כשר, דרך חיים ולא עניין מסחרי גרידא, בנוסף, הם אנשי מקצוע, בעלי ניסיון וקשרים ברחבי העולם.

מסורת של מקצועיות

הצלחתו של טיול נובעת מתכנון מפורט ומדוייק. ודאגה לביצוע נאות של כל פרט ופרט, רמת שירותים נאותה, מדריכים מנוסים שומרי מסורת ומעל לכל מיומנותם וניסיונם של ה"עושים במלאכה".
מידי שנה מקדיש מנכ"ל החברה אישית, חודשים מספר, על מנת להבטיח כי יתמלאו ציפיותיך מהטיול בו תיקח חלק. הצוות שלנו בודק את המסלולים השונים, את בתי המלון למיניהם, חברות האוטובוסים והמדריכים המקומיים ובמקביל אנו עורכים בדיקה מחודשת בקרב הרשויות המוסמכות בנושא הכשרות, האחראים על מתן הכשרים ובמסעדות הכשרות וכל זאת כדי להבטיח את ציפיותיך.

הנקודה היהודית

דגש מיוחד בטיולינו אנו נותנים לביקורים באתרים היהודיים בכל מקום אליו אנו מגיעים. אנו מאמינים כי החלק היהודי הוא מרכיב חשוב בכל מסגרת בה אתה מטייל. לכן תמצא בכל טיול את הצד היהודי שבו.

מלווי קבוצות מוכשרים

במלווי הקבוצות תלויה במידה רבה הצלחת הטיול. מלווה הקבוצה הוא איש שיכול להפוך טיול מוצלח לטיול יוצא־מהכלל. ב"טיולי גשר", בהווי דתי ועם אוכל כשר, אנו יודעים זאת היטב ולכן אנו מייחסים חשיבות עליונה לבחירת מלווה הקבוצה שלך. אנו משתדלים לגייס את מיטב מלווי הקבוצות: אנשים דתיים אמינים, מיומנים, מסבירי פנים ונאמנים לנוסע.
עם צוות מלווי הקבוצות שלנו נמנים אנשי חינוך ואקדמיה, בעלי מקצועות חופשיים כרופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים ועוד. מרביתם בוגרי ישיבות ותנועות נוער דתיות (בני עקיבא, עזרא) המעורים היטב בחיי החברה הדתית במדינת ישראל. זאת ועוד. מאות שעות מוקדשות, מידי שנה, להשתלמויות בהם לוקחים חלק כל מלווי הקבוצות שלנו.
השתלמויות אלה כוללות שעורים עיוניים ביהדות, היסטוריה, גיאוגרפיה, אומנות, פסיכולוגיה, דידקטיקה וסדנאות מעשיות במתודיקה ודינמיקה קבוצתית. הכשרתם הבסיסית, בתוספת השתלמויות אלה, הינם הערובה כי מלווה הקבוצה שלך יהיה ראוי לתוארו ותפקידו. ההכשרה מבטיחה גישה רצינית ואחראית המאופיינת על ידי דאגה אישית ותשומת לב מירבית. ל"גשר" מאגר מלווי הקבוצות עתיר הניסיון, הגדול ביותר בקרב הציבור הדתי.
מלווי הקבוצות של "גשר" יהיו אתכם לאורך כל הדרך, על מנת להפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

תפיסת עולם מושלמת

בפניך הנוסע, מוצגות מידי שנה תוכניות מתוכניות שונות. בבואך לבחור את הטיול המתאים לך, חובה עליך לבדוק מה כולל הטיול. האם בשבת תהיה ליד בית הכנסת ומסעדה כשרה, במידה והדבר אפשרי, מהי רמת השירותים, מי הם המדריכים אשר ילוו אותך במשך כל ימי הטיול ובעיקר מהו ניסיון המארגנים בביצוע טיולים כשרים בהווי דתי ואוכל כשר בחלקי העולם השונים. ניסיון העבר מוכיח כי היעד שהצבנו לפנינו לתת ליהודי שומר תורה ומצוות את האפשרות לטייל וליהנות ככל מטייל אחר תוך שמירה על עקרונותינו ואורח חיינו – עלה יפה.

מאחלים לכם טיול מוצלח ומהנה!

מטיילי גשר בגאורגיה, קיץ 2023