הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

חופשה כשרה

כחברה המובילה בטיולים כשרים לשומרי המסורת, הדתיים והחרדיים, אנו ב"טיולי גשר" מציעים לכם "חופשה כשרה" – איכותית למהדרין. במיוחד בשבילכם, לקוחותינו היקרים, ובמענה לכול צורך, תכננו עבורכם מערך חופשות המציע גם טיולים חווייתיים, תוך שמירה על כשרות ומסורת כדת וכדין.
לשם כך, החברה מפעילה בתי מלון במגוון יעדים מבוקשים באירופה: יוון, היער השחור, צפון ודרום איטליה – כל אלה, תוך דאגה ושמירה על רמת הכשרות הגבוהה בכול יעד. אורחי המלונות ייהנו ממטבח כשר למהדרין בעל ניחוח מקומי ובהשגחה מהודרת של משגיחים יראי שמים. רב החברה, הרב יוחנן פריד, הוא המפקח האחראי על כל הצוותים שאנו מפעילים בבתי המלון הכשרים. בנוסף, שף ישראלי מלווה את החופשה שלכם, בהכנת "ארוחת בוקר ישראלית" עשירה ומגוונת (כמו בבתי מלון בארץ), וארוחות ערב – כיד המלך. בשבת – פנסיון מלא.
בכול מלון יש גם בית כנסת עם ספר תורה. כל אלה, כמובן עם אפשרויות לפעילויות רבות ולמגוון טיולים מרתקים ביעדים המבוקשים.


תאריכי הטיולים החדשים לחופשה כשרה
 • חופשה כשרה למהדרין ביוון
  יוון

  חופשה כשרה למהדרין ביוון

  החופשה הבאה תתקיים בקיץ תש"פ, 2020, בתאריכים: 2/8-23/8 חופשה כשרה למהדרין ביוון, בצפון הפלופונס מעטים הם המקומות בעולם המערבי שהתברכו ברקע היסטורי ותרבותי מפוארים כמו יוון. בחלקה הדרומי של יוון משתרע חצי האי הפלופונסי. בחבל ארץ בראשיתי זה נעוצים שורשיה העתיקים ביותר של תרבות יוון העתיקה – ערש התרבות המערבית. מכאן יצאו צבאות יוון אל מלחמת […]

  פרטי הנופש
 • נופש כשר למהדרין ביער השחור
  גרמניה

  נופש כשר למהדרין ביער השחור

  בית המלון שלנו נמצא בעיירה סאסבאכוואלדן המפורסמת בפרחים שבה, בכרמים ובתעשיית היין שלה. בית מלון הנמצא במרכז העיירה בלב היער השחור בכביש צדדי ושקט וממוקם על פלג מים מאוד ייחודי שזורם בחצר המלון.

  פרטי הנופש
 • נופש כשר למהדרין בצפון איטליה
  איטליה

  נופש כשר למהדרין בצפון איטליה

  החופשה הבאה תתקיים בקיץ תש"פ, 2020, בתאריכים: 5/7-22/7, 2/8-28/8 בית המלון san vito, בעיירה negrar נמצא במרחק של כרבע שעה נסיעה מהאטרקציות המרכזיות של וורונה. המלון הינו מלון חדש, עם בריכה שחיה וחדרי אירוח המציעים טלוויזיה, מיזוג אוויר, מקרר ואינטרנט אלחוטי חינם. אורחי המלון ייהנו ממטבח כשר למהדרין, עם משגיח, חלב ופת ישראל, בהשגחת הרב רמי […]

  פרטי הנופש