הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לסין, הונג קונג ומקאו סין המושלמת

17 ימים 16 לילות

טיול לסין, הונג קונג ומקאו סין המושלמת

17 ימים 16 לילות (מס. טיול GCHK)

על הטיול

על הטיול

סין, האימפריה המתעוררת במאה ה-21, הענק העובר שינויים מואצים ומעוררי השתאות. מפגש מרתק עם תרבות בת 4000 שנה שיצרה והקימה מפעלי ענק מרשימים כמו החומה הסינית. אוצרות אומנות ושכיות חמדה ארכיטקטוניות, העיר האסורה בבירה הקיסרית וחיילי המשמר הנצחיים מטרה קוטה בשיאן.

הונג קונג
– מרכז עסקי חשוב ואחת הערים הצפופות בעולם. שטח אוטונומי סיני המציעה שפע של ניגודים. משלבת תרבות מערבית עם מסורת סינית, בנייה מודרנית לצד בנייה מסורתית.
גווילין – העיר הידועה באוצרותיה ההיסטוריים, נופי הרים ומים. מערת חליל הסוף, שהיא תופעת טבע מלאה בנטיפים וזקיפים מיוחדים.  גבעת פובו, הנמצאת, במרכז העיר, כשבראשה ניצב מקדש וגבעת חדק הפיל , אחד מסמלי העיר וצורתה כשל פיל השותה מים מהנהר.
לונגשאן – עיירה קטנה שהעניקה את שמה לאזור שלם. למרגלות ההרים המטפסים לעבר   טראסות האורז הטראסות, המרשימות משתרעות על מרחבי ענק ומהוות עדות מרתקת ליכולתו של האדם להוציא את לחמו מהאדמה ובעמל רב.
שיאן – אחד משבעת פלאי תבל. מקדשים עתיקים ואתרים היסטוריים ובצדם גורדי שחקים מודרניים. בלב הביקור משמר חיילי הטרה קוטה. 6000 חיילים "יצוקים" עומדים על משמרתם. פסלי החרס שהוצבו לשמור על קברו של השליט והתגלו רק ב-1974 בידי כפריים שעיבדו חלקות אדמה.
בייג'ין – בירת הענק הסיני. עיר ענקית, מרתקת וצבעונית, גדושה באטרקציות לתיירים ובאוכלוסייה ידידותית. ניכר בעיר השלוב בין ישן – היסטוריה מפוארת, מול חדש – המודרניזציה המערבית.
שנגחאי – העיר הגדולה בעולם עם 24 מיליון תושבים, העיר ששמשה מקלט לאלפי יהודים מאוסטריה ומפולין שהצליחו להימלט מהנאציזם בעזרת קונסולים חסידי אומות עולם שהעניקו להם אשרות הגירה.

עם טיולי גשר מבקרים במקומות הבאים: הונג קונג, מקאו, גווילין, יאנגשו ולונגשנג, שיאן, בייג'ין, שנחאי.

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק >>

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > הונג קונג

  מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון ונטוס להונג קונג. את הלילה נבלה בטיסה.

 • 02
  יום ג' הונג קונג

  לאחר הנחיתה בהונג קונג נצא לסיור בעיר במהלכו נעלה לפסגת ויקטוריה לתצפית על העיר.

 • 03
  יום ד' הונג קונג, מקאו

  היום נצא במעבורת למקאו, מושבה פורטוגזית בעבר וכיום תחת ריבונות סינית. ‘לאס וגאס של המזרח הרחוק’ כך מכנים את מקאו כיום. בחצי האי מקאו שילוב מקסים של שתי תרבויות שונות - פורטוגזית/אירופאית וסינית. נסייר בחצי האי נראה את הכיכרות היפות והמבנים היפים המקיפים אותן, נבקר במקדש A-MA, הנחשב ליפה ולמפורסם ביותר במקאו, וכמובן שלא נחמיץ ביקור במלון ונציה (Venetian Resort) הידוע... בסיום הסיור נשוב לבית המלון בהונג קונג. בערב נצא לשוק הלילה של הונג קונג הנקרא "שוק הגנבים".

 • 04
  יום ה' הונג קונג > שנזן > גווילין

  היום אנו נפרדים מהונג קונג, חוצים לשנזן שבסין ונוסעים ברכבת המהירה לגווילין השוכנת בנוף קרסטי יפהפה שאין שני לו בעולם, אותו מכנים הסינים "המקום היפה ביותר תחת השמיים". בהגעה נבקר במערת "חליל הסוף" בה נטיפים יפהפיים.

 • 05
  יום ו' גווילין > לונג שאן

  הבוקר אנו בדרכנו אל צפון מחוז גואגנשי, הידוע בנופיו המדהימים. המחוז היה לנושא שירה וציור מזה מאות שנים בתרבות הסינית. לנוף של צוקי אבן הגיר שצומחים כאילו משום מקום באזור גווילין וינגשו, אין משתווה בסין. כפרי מיעוטים צבעוניים וטראסות אורז רבות הם אטרקציות נוספות באזור זה. נעשה את דרכנו בנוף של שדות אורז ומטעי תה וכפרים קטנים. נגיע אל לונג שאן, נבקר בשדות גידול האורז, נראה את טרסות האורז המפורסמות וכמובן שגם נעצור בנקודות תצפית מרהיבות. נשוב לגווילין, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 06
  שבת גווילין

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטיול רגלי לגבעת “חדק הפיל”, סמלה המפורסם של העיר הנמצאת על גדתו המערבית של נהר הלי. לאחר צאת השבת טיולי גשר מזמינים אותך לסיור לילי מיוחד במהלכו נערוך תצפית על הפגודות והאגמים המוארים ונערוך שיט על האגם.

 • 07
  יום א' גווילין > יאנגשו > שייט על הנהר לי

  הבוקר ניסע אל העיירה יאנגשו, שרבים מחשיבים אותה ואת סביבתה כאזור הטבע היפה בכל בסין. מכאן נשוט על נהר הלי. השייט עובר על הנהר, לאורכו מתרוממות גבעות הנוף הקרסטי המרשים והירוק. זהו אחד מהסיורים היפים והמפורסמים ביותר. נעצור לביקור בכפר Fuli, הידוע בבתי האומנים שבו ובחנויות לממכר יצירות אומנות. בהגעה ליאנגשו נסייר בעיירה היפה. בערב אתם מוזמנים למופע Impression אשר נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדות נהר לי, מוקף פסגות הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. מופע ייחודי המתקיים המשלב שירה ומשחק, אור, מוזיקה וטבע מופלא. בתום ההופעה נשוב לבית המלון.

 • 08
  יום ב' גווילין > שיאן

  הבוקר אם מזג האוויר יאפשר זאת, נעלה ברכבל לפסגת ההר יאושן (900 מ') לתצפית מרהיבה על ההרים והעיר. ניסע לשדה התעופה של גווילין ונטוס לשיאן, בירתה הקדומה של סין בתקופת שושלת טאנג. משיאן יצאו בעבר שיירות אל דרך המסחר ההיסטורית “דרך המשי”. בהגעה נערוך סיור בעיר, נבקר במסגד הגדול הבנוי בסגנון ארכיטקטוני סיני, נשוטט ברובע המוסלמי בו פעילות ענפה – שוק עתיקות, שווקי מזון והמוני מסעדות עממיות קטנות. המעוניינים יוכלו לצאת בערב למופע "טאנג דיינסטי" (בתשלום).

 • 09
  יום ג' שיאן: אתר לוחמי הטרקוטה > בייג'ין

  היום נצא לבקר באתר “לוחמי הטרקוטה” - אחד מפלאי תבל בדמות צבא של כ-7,200 דמויות לוחמים, סוסים ומרכבות עשויים מחומר הטרקוטה, ערוכים אלי קרב בכדי להגן על קברו של מייסד שושלת צ'ין הקיסר הואנג די. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה ונטוס לבייג'ין בירת סין ומקום מושבם של קיסרי סין במשך 600 שנה.

 • 10
  יום ד' בייג'ין: כיכר טיאן-אן-מן, העיר האסורה

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכיכר טיאן-אן-מן אשר פירוש שמה הוא "שער השלום השמיימי". הכיכר הניצבת במרכזה של העיר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. מסביב לכיכר אוסף של מונומנטים מהעבר ומההווה – המוזיאון להיסטוריה של המפכה הסינית, האולם הגדול של העם, האנדרטה לגיבורי העם והמוזוליאום של היו"ר מאו צה-טונג. אחר כך נצא לביקור מרתק ב”עיר האסורה” אשר הינה אתר מורשת עולמית מטעם אונסק”ו. במשך כ-500 שנה נאסר על בני העם להיכנס למתחם ארמון הקיסר, וכך זכה לשמו - “העיר האסורה” (Forbidden City). במשך תקופה זו, התגוררו ומשלו בה 24 קיסרים. האחרון שבהם היה הנרי פו-יי שגורש מהעיר ב 1925 ואשר סיפור חייו הונצח בסרטו של ברנרדו ברטולוצ`י מ-1987, “הקיסר האחרון”. לאחר מכן נבקר באחד משווקי העיר המפורסמים. המעוניינים יוכלו לצפות (בתשלום) במופע קונג-פו.

 • 11
  יום ה' בייג'ין: החומה הסינית

  הבוקר נצא אל החומה הסינית הגדולה אשר הינה אחד מפלאי הארכיטקטורה הגדולים שנבנו אי פעם. החומה נבנתה במשך כ-2,500 שנה על ידי שושלות רבות, כהגנה מפני המונגולים (דבר שהתברר בסופו של דבר כלא יעיל במיוחד), ואומרים שהיא המבנה היחידי שניתן לראות מהחלל. נתרשם מעוצמת החומה ואחר כך נבקר במפעל לאמנות הקלויזונה - אומנות המשלבת שיבוץ אמייל. בסיום הסיור נשוב לבית המלון. בערב “טיולי גשר” מזמינים אתכם לחזות במופע "מסכת הזהב".

 • 12
  יום ו' בייג'ין: טאי צ'י, מקדש השמים, ארמון הקיץ, הכפר האולימפי

  הבוקר נשכים ונצא לאחד הפארקים המפורסמים של העיר. נראה את הסינים המתרגלים טאי צ'י ואף נוכל להצטרף אליהם. אחר כך נבקר במקדש השמים. כל המבנים בפארק תוכננו תוך שימוש בתורות הפנג שואי, נומרולוגיה, קוסמולוגיה ובדת, והתוצאה – מרהיבה! נמשיך לארמון הקיץ הקיסרי, הנמצא מחוץ לעיר - פארק רחב ידיים בו גשרוני אבן, חורשות, אגם, חנויות ובתי תה ציוריים, גן מדהים ביופיו ובתוכו מכלול של מבנים. לאחר הביקור נעבור בכפר האולימפי ונראה את המבנים המפורסמים: “קן הציפור” ו”קוביית המים”. בתום הסיור ניסע לבית המלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 13
  שבת בייג'ין

  לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה באזור המלון. בערב, לאחר צאת השבת נצא לסיור לילה בעיר ונבקר בשוק האוכל המיוחד של וואנגפוג'ינג.

 • 14
  יום א' בייג'ין > שנחאי

  היום נפרד מבייג'ין וניסע ברכבת המהירה לשנחאי. בהגעה נצא לסיור היכרות ונתרשם מרצועת הבונד המפורסמת וממדרחוב נאנג'ינג התוסס. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לשייט על הנהר ולחוות את מראות הכרך מזווית שונה.

 • 15
  יום ב' שנחאי

  היום נסייר בשנחאי, העיר המאכלסת מעל ל-21 מיליון תושבים. נראה את הרובע הסיני העתיק, נסייר ב”רחוב העתיק” ונחוש את החיים והאווירה של “פעם” ונבקר בגני “יו־יואן”, נבקר במוזיאון לתכנון עירוני בו נלמד על התפתחות העיר שנחאי. המעוניינים יוכלו להעפיל (בתשלום) להעלות למרומי אחד מגורדי השחקים של העיר לתצפית על העיר. בחלקו היהודי של הסיור נבקר ב”גטו” - בו רוכזו הפליטים היהודיים במלחמת העולם השנייה. נשמע את סיפורה של הקהילה היהודית נראה את האנדרטה ונבקר במבנה בו שכן בעבר בית הכנסת “אוהל משה” ומשמש כיום כמוזיאון. בערב “טיולי גשר” מזמינים אותך למופע אקרובטיקה מרהיב.

 • 16
  יום ג' שנחאי, ז'וז'ואנג > תל אביב

  ביומינו האחרון של הטיול נצא לז'וז'ואנג, עיירה עתיקה וציורית הידועה כ"ונציה של סין" - בשל תעלות המים היפות שבה. נערוך שייט בתעלות העיירה ונסייר בה. תם ונשלם טיולינו בסין. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

 • 17
  יום ד' תל-אביב

  נחיתה בישראל.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בין לאומיות הלוך ושוב וטיסות פנים בהתאם למסלול הטיול
 • מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1/3/21
 • אכסון בבתי מלון דרגת תיירות טובה ו/או ראשונה
 • ארוחות בוקר וערב מלאות + מצרכים להכנה עצמית של כריכים לצהריים
 • אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע תכנית הטיול
 • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי דובר אנגלית בהתאם לחוקי המדינה לרבות דמי כניסה לאתרים השונים
 • טיפים לנותני השירותים השונים בחו"ל
 • מדריך ישראלי מצוות טיולי גשר

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח נסיעות, בריאות ומטען
 • הוצאת אשרה-ויזה בסך 100$ לנוסע בעל דרכון ישראלי
 • שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך 1.03.21
 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך 1/03/21 ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע
 • טיפ למלווה הישראלי (נהוג לתת 5$ ליום לנוסע )
 • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות / טלפונים וכד‘, כל שרות שאינו מוזכר ב"המחיר כולל"
 • מופעים שאינם כלולים במחיר הטיול (פירוט מופעים יימסר בנפרד)
 • כל שירות שאינו מוזכר במחיר כולל / כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר

שערי מטבע
בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו"ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל.

הערות
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.
* במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל.
* מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.

תנאי תשלום
• מרגע ההרשמה ועד 31 יום לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-300$ דמי רישום בלבד.
• 30 יום לפני יציאת הטיול סגירת תשלום.

תנאי ביטול
• עד 30 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-47$ דמי רישום בלבד
• 29-14 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול
• 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול
• מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות
* במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים

הערת קורונה
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

  מפת הטיול:

  טיול לסין, הונג קונג ומקאו

  והלב מושך אל משהו יהודי

  שנחאי – "הגיטו היהודי" בית הכנסת "אוהל משה" והמוזיאון היהודי

  הזמן טיול

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מס. טיול:

  פרטים אישיים:

   בגשר מקבלים יותר:

   • מופע מסכת הזהב בבייג'ין

   • מופע אקרובטיקה בשנחאי

   • סיור לילה מיוחד כולל שייט בגווילין

   • שייט על הנהר לי מיאנגשו

   • מופע Impression מרהיב ביאנגשו

   • מופע Impression מרהיב ביאנגשו

   • שייט בנהר הלי

   • אתר "לוחמי הטרקוטה"

   • כיכר טיאן-אן-מן

   • החומה הסינית

   • העיר האסורה

   • מקדש השמיים

   • ארמון הקיץ הקיסרי בבייג'ין

   • הכפר האולימפי