הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לתאילנד למשפחות בחנוכה ארץ החיוכים

9 ימים 8 לילות

טיול לתאילנד למשפחות בחנוכה ארץ החיוכים

9 ימים 8 לילות (מס. טיול 744)

על הטיול

על הטיול

תאילנד היא אחד מן היעדים המבוקשים ביותר בעולם ואחד ממוקדי המשיכה המרכזיים של יבשת אסיה. היא מספקת עולם שלם של אטרקציות מלהיבות, אתרים אקזוטיים, נופים קסומים, יערות טרופיים, שדות אורז בלתי נגמרים, מקדשים מפוארים ונהרות שוצפים. גם המטבח התאילנדי ידוע כמעצמה קולינרית מגוונת, שממנה ניתן בקלות לטעום גם באוכל הכשר המוגש. החיבור בין העיר הגדולה בנגקוק על כל אתריה המסקרנים והפעילויות המרהיבות שבה בתוספת איזורי הג'ונגל שסביבות צ'יאנג מאי בצפון המדונה, מתחברים ליצור טיול משפחתי שלא יישכח במהרה.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ד' תל אביב > בנגקוק (טיסה)

  ניפגש בנמל תעופה בן גוריון ונצא בטיסה דרך יעד ביניים אל העיר בנגקוק, בירת תאילנד.

 • 02
  יום ה' בנגקוק

  בנגקוק, בירת תאילנד, שיושבת על גדות נהר צ'או פראיה, היא אחת הערים הגדולות באסיה ומיעדי התיירות הפופולריים בעולם. אוכלוסייתה מוערכת בכ-8 מיליון תושבים. פירוש השם העתיק "בנגקוק" בתאית הוא "כפר השזיפים", אבל שמה הרשמי בשפת התאי היא "קרונג טפ" (עיר המלאכים), אחרי שנסיים את סידורי הכניסה ונאסוף את הכבודה שלנו, נצא מיד לטייל ברחובותיה הסואנים של הכרך הגדול. נתחיל את היום בביקור בארמון המלוכה. אחרי ארוחת צהריים נבקר בעולם הימים המדהים (האקווריום הגדול ביותר באסיה) שנמצא באחד ממרכזי הקניות הענקיים של העיר. לקראת ערב נצא לארוחת ערב ונגיע לקראת לילה למלוננו להדלקת נרות חנוכה ולינה.

 • 03
  יום ו' בנגקוק – השוק הצף קוואן-ריאם – עולם הספארי

  לא סתם רכשה בנגקוק את השם "ונציה של המזרח". יש בעיר הרבה תעלות שמשות את תושבי העיר עד היום לצרכי תעבורה ומסחר. קוואן ריאם הוא אחד השווקים הצפים המרכזיים של בנגקוק. שמו של השוק "קוואן- ריאם" מגיע מאחד הדמויות ברומן רומנטי תאילנדי בשם "פליי קאו" שבו קוואן וריאם אוהבים זה את זה, אבל אהבתם נחסמה על ידי הוריהם. קוואן-ריאם הוא אחד השווקים הצפים החדשים ביותר בבנגקוק שנפתח בחודש מאי 2012. ניתן למצוא בו מגוון רחב של מאכלים מסורתיים, כגון אטריות סירות קלאסיות, קינוחים תאילנדיים ומזון אסיאתי מגוון. נשים בשוק מבשלות מזון בסירות קטנות. לאחר הביקור בהוק הצף נעלה ליבשה וניסע אל עבר עולם הספארי שממוקם במרחק נסיעה של 30 עד 45 דקות ממרכז העיר. אורחים רבים מכל רחבי העולם אשר בילו יום מהנה ממליצים בחום לבאים אחריהם ליהנות מיום מהנה באווירת ספארי פראי וייחודי. המתחם העצום מציע לכם יום של כייף בחיק הטבע, יום שבו תיהנו מאטרקציות מיוחדות המיועדת לכל הגילאים ולצפות בהאכלת החיות הרבות שבספארי. יש גם מופעי חיות, להתרשם ממגוון החיות האסייתיות וליהנות מאטרקציות נוספות שהותאמו במיוחד לכל הגילאים. יום של כייף לכל הגילאים מחכה לכם בשטחו העצום של עולם הספארי בבנגקוק, יום מהנה שלא תשכחו. בתום הביקור נחזור למלון להתכונן לקראת שבת, שנבלה ביחד עם הקהילה היהודית המקומית בבית כנסת "בית אלישבע" כ-15 דקות הליכה מהמלון.

 • 04
  שבת בנגקוק

  באה שבת, באה מנוחה. אחרי תפילת שבת וקידושארוחת צהריים נצא לסיור רגלי באזור המלון. במוצ"ש אחרי הדלקת נרות חנוכה, נצא לבלות באתר "אסיאתיק" – מרכז בילויים שעל שפת נהר הצ'או פריה.

 • 05
  יום א' בנגקוק – צ'יאנג מאי

  אחרי ארוחת בוקר מוקדמת ניסע לשדה התעופה ונטוס לצ'יאנג מאי שבצפון המדינה. אחרי הנחיתה נמשיך לביקור אל וואט פראטאט דוי סוטפ הנמצא בגובה 1,200 מ'. זהו אחד מארבעת המקדשים החשובים בארץ זו. נעלה ברכבל אל המקדש, נקיש בפעמוני המשאלות המצויים בחצרו ונראה את הסטופה העשויה זהב, נשקיף על הנוף ואל העיר צ'אנג-מאי. נרד חזרה במורד הדרקון בן כ-300 המדרגות. בתום הביקור, ניסע אל המלון להתארגנות ונצא להדלקת נרות חנוכה, וארוחת ערב בבית חב"ד המקומי. אחרי ארוחת ערב אפשר לצאת באופן חופשי לשוק הלילה של צ'יאנג מאי – אולי שוק הלילה הטוב ביותר בכל אסיה.

 • 06
  יום ב' צ'יאנג מאי – שבטי ההר ונהר מאי פינג

  היום נצא מהעיר אל אזור ההרים שם נתוודה לשבטי ההר למיניהם. נגלה איך הם חיים את חיי היומיום שלהם, מה מנהגיהם השונים ומאכליהם המגוונים. נמשיך לשייט על נהר המאי פינג ונסיים בכפר בו סאנג שהתפרסם מתעשיית המטריות. את שעות אחרי הצהריים נבלה בממלכת הטיגריסים. זהו חלק מתוכנית הרבייה של נמרים בצ'יאנג מאי. ניתן ליהנות פה באינטראקציה בטוחה ומבוקרת עם בעלי החיים במרכז שנבנה ככלי חינוכי יעיל לעידוד המודעות הציבורית והבנת חיות הבר. בעלי החיים עצמם היו חברתיים מאז הלידה ואוהבים ליהנות מתשומת הלב האישית שהם מקבלים מהאורחים. ממלכת הטיגריסים צ'יאנג מאי הוא אחד משני מיזמים כאלה בתאילנד המאפשר למבקר להגיע קרוב מאוד לחוויה אישית עם הטיגריסים. נחזור לעיר להדלקת נרות חנוכה, ארוחת ערב ולינה.

 • 07
  יום ג' צ'יאנג מאי – פארק הפילים ואומגה בג'ונגל

  פארק הפילים צ'יאנג מאי הוא מרכז הצלה ושיקום פילים בצפון תאילנד שבו הצוות עוסק בהצלתם ושיקומם של פילים שסבלו מעבודות פרך או ננטשו על ידי משפחותיהם ביערות צפון תאילנד. כך, במשך השנים הצליח הצוות ליצור את עדר הפילים המשגשג שלהם. הפארק מספק סביבה טבעית עבור פילים, כלבים, חתולים, בופלו וחיות רבות אחרות. בסוף הביקור נמשיך לתוך הג'ונגל לחוויה של פעם בחיים כאשר "נטוס" על 16 קווי אומגה הפרוסים על עצים ענקיים בתוך היער האבות. בתום יום עמוס חוויות נחזור לעיר להדלקת נרות חנוכה, ארוחת ערב ולינה.

 • 08
  יום ד' צ'יאנג מאי – בנגקוק

  אחרי ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה ונטוס בחזרה לבנגקוק. נעלה על רכבנ טוק-טוק לסיור בעיר עד שיביאו אותנו למרכז הקניות MBK הידוע שבו נוכל להשלים את הרניות שלנו (במחירים בסירים בהחלט). אחרי כן נצא להדלקת נרות וארוחת ערב בבית חב"ד ונחזור למלון. מי שעדיין חפץ ביציאה לילית יוכל למצוא הרבה מה לעשות בשווקי הרחוב ובמרכזי הקניות שסביבות המלון.

 • 09
  יום ה' בנגקוק > תל אביב

  אחרי ארוחת בוקר מוקדמת נצא אל שדה התעופה ונטוס חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

הנחה לילד ראשון עד גיל 12 בחדר הורים: 150$. הנחה לילד שני עד גיל 12 בחדר הורים: 190$.
טיסות בינלאומיות וטיסות פנים בחברות סדירות.
יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים בחברות סדירות
 • אירוח חצי פנסיון מלא: ארוחות בוקר וערב מדי יום ואספקה להכנת כריכים לארוחות צהריים
 • טיפים לנותני שירות מקומיים
 • סבלות בבתי מלון (מזוודה 1 לנוסע)
 • אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע המסלול
 • מדריך ישראלי מנוסה מצוות טיולי "גשר" ומדריכים מקומיים דוברי עבריתאנגלית
 • כניסות לכל האתרים שמצוינים במסלול למעלה

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח נסיעות מכל סוג שהוא
 • טיפים למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם ליום)
 • הוצאות אישיות מכל סוג שהוא

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • עולם הספארי

 • פארק הפילים ואומגה בג'ונגל

 • השוק הצף קוואן-ריאם