הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול להולנד למשפחות כוכב הולנדי למשפחות

8 ימים 7 לילות

טיול להולנד למשפחות כוכב הולנדי למשפחות

8 ימים 7 לילות (מס. טיול 644)

על הטיול

על הטיול

הולנד,  ארץ קטנה במידותיה אך ענקית בשפע האתרים והאטרקציות שבה: גני שעשועים, פארקים, מוזיאונים, גני חיות, כפרי דייגים, טחות רוח, סכרים, תעלות מים, גבינות, קבקבי עץ ורכיבה על אופניים.
במהלך הטיול נשתדל לחוות את הולנד לעומק: נבקר בפארק שעשועים, באמסטרדם עיר הבירה, בכפרי דייגים ובטחות רוח, נשוט בתעלות, נלמד על הפולדרים וכיבוש הים ונרכב על אופניים. נלמד על הקהילה היהודית המפוארת שהיתה בהולנד ונבקר בבית הכנסת הפורטוגזי. נערוך טיולים יומיים ובכל ערב נשוב לבית המלון בו ממתינה לנו ארוחה חמה וטעימה.

טיול כוכב!  7 לילות ב-RHEDEN במלון כשר!

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל־אביב > אמסטרדם > ראדן

  בשעות הצהרים מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן–גוריון וטיסה לאמסטרדם בירת הולנד. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון שלנו בראדן, שבאזור ארנהיים, בו נשהה במשך כל ימי הטיול.

 • 02
  יום ג' אמסטרדם

  היום נצא לסיור באמסטרדם, נראה את ארמון המלוכה, ככר הדאם, שוק הפשפשים ושוק הפרחים. בחלקו היהודי של הסיור נראה את בית אנה פראנק ונבקר בבית הכנסת הפורטוגזי המפואר שנבנה בשנת 1765. כמו כן נראה את האנדרטה של "פועלי הנמל" לזכר השביתה הגדולה שעשו הפועלים לאחר הפעולה הראשונה של הגרמנים נגד יהודי אמסטרדם. במהלך הסיור באמסטרדם נשלב שיט מהנה בתעלות העיר המפורסמות.

 • 03
  יום ד' דוונטר, סטאפהורסט, חיטהורן, אלב ורג

  הבוקר ניסע לדוונטר, אחת הערים היפות בהולנד. בתים מצויירים וסמטאות מקסימות וכיכר ענקית בה פזורים אופני ילדים וצעצועים משנות השלושים וילדים משחקים להנאתם בכיכר. נסייר בעיר, נראה את המבנה המרשים ששימש בעבר כבית כנסת שנוסד בשנת 1892. נמשיך לכפר סטאפהורסט, כאן נראה ונחוש שהזמן עמד מלכת. תושבי הכפר לבושים בבגדים מסורתיים ואורח חייהם נשאר כפי שהיה בעבר. ניסע צפונה לחיטהורן הבנויה על אגמים ואגמונים שנוצרו בחלקם הגדול תוך כדי תהליך של כריית כבול מהביצות שבסביבה, והתעלות ודרכי המים שעליהם יושבת העיירה נחפרו על מנת לשנע את הכבול. בתי העיירה בנויים ברובם על איונים קטנים והגישה אליהם אפשרית על פי רוב באמצעות גשרוני עץ. כיון שאין בה כמעט כבישים, התנועה ברובה היא באמצעות סירות מנוע קטנות. נערוך שיט מהנה בין הבתים המטופחים, הגינות היפות ומתחת לגשרוני העץ. בדרכנו חזרה למלון נעצור לביקור באלבורג, אחת הערים העתיקות השמורות ביותר בהולנד. בית הכנסת שנוסד במאה ה-14 ופרנסת תושביה הייתה מבוססת על הדייג. סירות העץ העתיקות ששימשו לדייג שומרו והן מסיעות כעת תיירים. נטייל בסמטאות מרוצפות אבן לצידן חנויות קטנות, בתי קפה, מסעדות, כנסייה ומולה בית כנסת שנוסד ב-1855, שעל כותרת האבן העליונה כתוב בעברית "בבית אלהים נהלך ברגש".

 • 04
  יום ה' פארק אפטלינג

  לפנינו יום של כיף אמיתי. נצא אל אפטלינג - פארק שעשועים מיוחד המכונה "יער הקסמים". דמויות מאגדות ילדים מפורסמות יצוצו מכל פינה, פחי אשפה ידברו אלינו וכמובן שלא נוותר על נסיעה ברכבות ההרים, שייט באבובים ועוד. לאחר הבילוי נשוב לבית המלון.

 • 05
  יום ו' כפר דייגים > טחנות רוח > אלקמאר > לליסטאד > באטביה

  היום נצא לביקור בכפר הדייגים וולנדם אשר חלק מתושביו עדיין לבושים כמיטב המסורת ההולנדית נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ הולנדיים מסורתיים, נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח ZAANSE SCHANS כאן נלמד על החשיבות ההיסטורית של טחנות הרוח בהולנד. נבקר באלקמאר, עיר עתיקה וציורית המעוטרת בתעלות מים ובתים צבעוניים מהמאה ה-17. במידה ויתאפשר נבקר גם בעיירה הורן. בהמשך, ניסע על הסכר הבנוי על הים ונגיע לעיירה לליסטאד הקרויה על שמו של ממציא שיטות ייבוש הים. הנסיעה על הסכר כשמשנ צדדיו רק מים מרשימה וחוויתית. נעצור בבאטביה, זהו קניון חוצות ענק הבנוי כולו מביתנים בסגנון הולנדי בו מבחר של חנויות מותגים בינלאומיים... יהיה לנו זמן קצר לקניות. נשוב לבית המלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 06
  שבת ראדן, אזור ארנהיים

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי, עם מלווה הקבוצה לשמורת הטבע הקרובה לבית המלון.

 • 07
  יום א' האג, מדורודם, דלפט

  הבוקר ניסע להאג מרכז השלטון ההולנדי. נסייר ברגל במרכז העיר ונראה את מבני הפרלמנט. נמשיך למדורודם פארק המיניאטורות של הולנד. כאן נראה את הולנד בגובה העיניים... נהלך בשבילי הפארק ונראה דגמים מיניאטוריים של אתרים הולנדיים מפורסמים שאת חלקם ראינו במציאות: כיכר הדאם והתעלות של אמסטרדם, טחנות רוח, שדה התעופה סכיפהול ועוד. נסיעה קצרה ואנחנו בדלפט היא עיר קטנה וקסומה הסמוכה להאג, שנודעה בחרסינה הכחולה שלה. נטייל במרכז העיר ובסמטאות העתיקות ועל הגשרים הנמתחים מעל התעלות. למסורת של חרסינת דלפט והאריחים ההולנדיים נתוודע בביקור בבית מלאכה שבו נוכל לראות (ולקנות) את החרסים המצוירים ביד. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

 • 08
  יום ב' שמורת הטבע הוחה פלואה ורכיבה על אופניים > תל אביב

  היום אנו נפרדים מבית המלון שלנו ונוסעים לבקר בשמורת הטבע "פלואה העליונה" (DE HOGE VELUWE), זוהי שמורת הטבע הפרטית הגדולה בהולנד בה ישנם מינים רבים של חיות וציפורים. נטייל בשבילי השמורה ברגל או ב'אופניים הלבנים' המפורסמים שבה. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

הנחה לילד עד גיל 12 כשלישי או רביעי בחדר – 200 €. יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. משפחה בת 3-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות. מיסי נמל ודלק נכונים ליום 10.4.2015.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות בטיסת שכר (צ'רטר) על פי המסלול.
 • בית מלון: בדרגה ראשונה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התכנית (בהתאם לרמה המקומית).
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 7 ארוחות בוקר ועוד 7 ארוחות ערב, בצהריים – פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים לצהרים (לחם וממרחים).
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 •  סיור מודרך: אמסטרדם.
 • סיורי היכרות: דוונטר, וולנדם, האג.
 • ביקורים מיוחדים: פארק השעשועים אפטלינג, וולנדם כפר הדייגים, זאנסה סחנס כפר טחנות הרוח, מדורודם פארק המיניאטורות, שיט בתעלות חיטהורן.
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
 • מפגש קבוצה: הנוסעים יוזמנו למפגש הקבוצה כשבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש ימסרו טלפונית ע"י מלווה הקבוצה.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

מפת הטיול:

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • מדורודם פארק המיניאטורות

 • שייט בחיטהורן

 • אפטלינד פארק השעשועים

 • שייט בתעלות אמסטרדם