הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לבייג'ין לנשים ולבנות כוכב סיני בבייג'ין לנשים ולבנות

10 ימים 8 לילות

טיול לבייג'ין לנשים ולבנות כוכב סיני בבייג'ין לנשים ולבנות

10 ימים 8 לילות (מס. טיול 917)

על הטיול

על הטיול

כוכב סיני בבייג'ין לנשים ולבנות שבחבורה
"בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו … בסין".
מסע וחוויה מעצימה של גילוי עצמי בין עולמות ומסורות, מנהגים, תרבות ופולקלור ילוו אותנו במסע לבייג'ין…

בייג'ין, בירתה של סין, עיר מרתקת שהביקור בה לא יותיר אף אחת מאתנו אדישה. עיר עם היסטוריה מפוארת  ויחד עם זאת, מדובר באחת הערים המתקדמות ביותר בסין. נבקר באתרים המפורסמים ביותר בעולם, המהווים רק חלק קטן מהעניין העצום שממתין לנו בבייג'ין. הטיול משלב מסע ייחודי וחוויה תרבותית מעצימה, הן ברובד ההיסטורי והן בקשר המשפחתי לדורותיו.  כיכר "טיאן-אן-מן" גדולת המימדים, "העיר האסורה" בה חיו ומשלו 24 קיסרים. "החומה הסינית", הנמנית על שבעת פלאי עולם, הפארקים המפורסמים בהם מתרגלים טאי-צ'י ואף נוכל להצטרף לחוויה זו. "מקדש השמים" שנבנה על פי תורת הפנג-שואי, הנומרולוגיה, הקוסמולוגיה ודת..  נתרשם מאומנות הקלויזונה ומשפע השווקים ומרכזי הקניות המפורסמים (והמפתים) של העיר. נהנה מהופעת פולקלור ולקינוח – נתענג על מאכלים סיניים כשרים וטעימים, ונלמד להכין מאכל מקומי. ביחד עם המדריכה רותי ג'ובני נכיר באותנטיות של התרבות הסינית על כל רבדיה.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > בייג'ין

  מפגש הקבוצה בשדה התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לבייג'ין, בירת סין ומקום מושבם של קיסרי סין במשך 600 שנה. נחיתה בשעת לילה מאוחרת והסעה לבית המלון.

 • 02
  יום ג' בייג'ין: כיכר טיאן-אן-מן > העיר האסורה > מפעל לפנינים

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בליבה של בייג'ין: נתחיל בכיכר טיאן-אן-מן (כיכר השלום השמיימי) הנחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. מסביב לכיכר נראה את המוזיאון להיסטוריה של המפכה הסינית, האולם הגדול של העם, האנדרטה לגיבורי העם והמוזוליאום של היו"ר מאו צה-טונג. נעבור דרך שערי "העיר האסורה" ונערוך ביקור מרתק במתחם אשר הינו אתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. אחר כך נצא לביקור במפעל פנינים בו נלמד על דרך הגידול והייצור של הפנינים ועל השימושים הרבים שעושים הסינים בפנינים.

 • 03
  יום ד' בייג'ין: בית מרקחת מסורתי > החומה הסינית > מפעל לאמנות הקלויזונה

  היום נבקר בבית מרקחת סיני מסורתי ונלמד הרוקחות הסינית העתיקה. נמשיך אל החומה הסינית הגדולה אשר הינה אחד מפלאי הארכיטקטורה הגדולים שנבנו אי פעם. החומה נבנתה במשך כ-2,500 שנה על ידי שושלות רבות, כהגנה מפני המונגולים (דבר שהתברר בסופו של דבר כלא יעיל במיוחד), ואומרים שהיא המבנה היחידי שניתן לראות מהחלל. נתרשם מעוצמת החומה ואחר כך נבקר במפעל לאמנות הקלויזונה – אומנות המשלבת שיבוץ אמייל. בערב - אפשרות ליציאה משותפת למופע אקרובטיקה מרהיב (בתשלום).

 • 04
  יום ה' בייג'ין: גן החיות > ארמון הקיץ > בית תה

  הבוקר נבקר בגן החיות של בייג'ין, אחד מגני החיות העתיקים בסין ובו אוסף החיות הגדול במדינה. הגן נמצא בפארק גדול ובמרכזו אגם בו מרוכזים עופות מים רבים. שאר החיות פזורות ברחבי הפארק הענק, ששטחו עולה על 40 קמ"ר, באזורים על פי אזורי המקור שלהם. אנו נשתדל לבקר את דובי הפנדה המפורסמים שהפכו במאה ה-20 לסמל לאומי של סין. נמשיך לארמון הקיץ הקיסרי, הנמצא מחוץ לעיר - פארק רחב ידיים בו גשרוני אבן, חורשות, אגם, חנויות ובתי תה ציוריים, גן מדהים ביופיו ובתוכו מכלול של מבנים נהדרים.בנוסף, נבקר בבית תה סיני, נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ונשתתף בטקס שתיית התה המסורתי.

 • 05
  יום ו' בייג'ין: טאי צ'י > מקדש השמים > פארק בייחיי > בית חולים סיני

  הבוקר נשכים ונצא לאחד הפארקים המפורסמים של העיר. נראה את הסינים המתרגלים טאי צ'י ואף נוכל להצטרף אליהם. אחר כך נבקר במקדש השמים. כל המבנים בפארק תוכננו תוך שימוש בתורות הפנג שואי, נומרולוגיה, קוסמולוגיה ובדת, והתוצאה – מרהיבה! נמשיך לפארק בייחאי - הסנטרל פארק של בייג'ין שהיה בעבר חצר ארמונו של קובאי חאן (לפני הקמת העיר האסורה). במרכזו של האגם הגדול נמצא אי אבן הירקן ומעליו מתנשאת הפגודה הגדולה ביותר בפארק – הדאגובה הלבנה שהוקמה בשנת 1651 לכבוד ביקורו של הדלאי למה בבייג'ין. הדרך אל הדאגובה הלבנה הינה החלק המרתק של הפארק והנוף מרחבת הפגודה בהחלט מצדיק את הטיפוס – מכאן נוכל לראות את הנוף האמיתי של בייג'ין כמטרופולין מודרני, גגות המבנים של העיר האסורה המשתלבים בין גורדי השחקים של בייג'ין החדשה, הכבישים האינסופיים ועצי הפארקים המקיפים את אזור החוטונג של בייג'ין. מכאן נמשיך לביקור בבית חולים סיני מסורתי, נשמע הסבר על הרפואה הסינית, ונהנה ממסאג' רגליים מפנק. נסיים את היום בביקור באחד משווקיה של העיר. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 06
  שבת בייג'ין

  לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון. לאחר צאת לביקור בשוק האוכל המיוחד של וואנגפוג'ינג, שם נתרשם ממנות המזון יוצאות הדופן שהובאו אל הרחוב מרחבי סין.

 • 07
  יום א' בייג'ין: שוק מקומי > חוטונג > שיעור בהכנת דמפלינג וחיתוך נייר

  הבוקר נצא לקניות בשוק מקומי, נבקר ב"חוטונג" שהוא למעשה שכונה עתיקה ועצמאית שיש בה הכול - חנויות, בתי אוכל זעירים, דירות מגורים ובקתות. נתוודע אל מכמני ה"חוטונג" כשאנו נוסעים בריקשה ורוכב מקומי מוביל אותנו. אחר כך נבקר בבית משפחה מקומית, אליה נביא את המצרכים אותם קנינו בשוק המקומי באותו בוקר ונלמד להכין איתם דמפלינג (כופתאות סיניות). היום נתנסה גם באומנות מגזרות הנייר, אשר הוכרה על ידי אונסק"ו כחלק מהמורשת התרבותית העולמית. מגזרות הנייר הסיניות זכו להכרה מכיוון שיש להן היסטוריה של למעלה מ-1500 שנה, והן מייצגות ערכים תרבותיים של העם הסיני הן מן הצפון והן מהדרום. נקנח את היום בביקור בשוק יאשו המפורסם - חגיגת קניות אמיתית. בערב נצא לחזות במופע מסכות הזהב המרהיב.

 • 08
  יום ב' בייג'ין: גווילין הקטנה

  לטיול לאתר נוף מרהיב ביופיו “גווילין הקטנה”. זאת בשל דמיון לנופיו הפראיים של חבל גווילין שבדרום סין. נעלה ל”סכר הדרקון” בדרגנוע מהארוכים בעולם ונשוט במימי האגם שנוצר ע”י סכר בינות לצוקים המרהיבים. בתום הסיור נשוב לבייג’ין.

 • 09
  ימים ג'/ד' בייג'ין > ליו לי צ'אנג > מקדש הלאמה > שוק המשי > רובע 798 > טיסה

  הבוקר נצא אל הרחוב המשוחזר ליו לי צ'אנג בו נחשף לאומנות הקליגרפיה, נמשיך למקדש הלאמה – מקדש בודהיסטי טיבטי מהיפים ביותר בבייג'ין ובו גנים מעוצבים יפים, נבקר ברובע 798, רובע האומנים והגלריות של בייג'ין, עוד יוותר לנו זמן לקניות ובילוי שוק המשי המפורסם. בשעת ערב נעצור בבית חב"ד לארוחת ערב לסיום החופשה ונמשיך לשדה התעופה ממנו נמריא, דרך יעד ביניים, חזרה ארצה. נחיתה בארץ ביום מס' 10, יום ד'.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. דרושה אשרת כניסה לסין. יום היציאה ויום הנחיתה נכללים במניין ימי הטיול.
חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: בינלאומיות בחברה סדירה, על פי המסלול.
 • בית מלון: בדרגה ראשונה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית (בהתאם לרמה המקומית).
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 8 ארוחות בוקר בבית המלון, המבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים ועוד 8 ארוחות חמות בשריות בבית חב"ד, ובצהרים – אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים).
 • מלווה קבוצה: רותי ג'ובני.
 • סיורים מודרכים: על פי המסלול.
 • ביקורים מיוחדים: גן החיות, ארמון הקיץ, העיר האסורה, החומה הסינית, מקדש השמים, נסיעה בריקשה בחוטונג, "גווילין הקטנה", מקדש לאמה, פארק בייחאיי, מופע מסכת הזהב ועוד.
 • דמי סבלות: בבית המלון בלבד (מזוודה אחת לנוסע).
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.
 • מפגש קבוצה: הנוסעים יוזמנו למפגש קבוצה כשבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש ימסרו טלפונית ע"י מלווה הקבוצה.

לא כלול במחיר הטיול

 • אשרת כניסה לסין.
 • טיפ (תשר) למלוות הקבוצה הישראלית.
 • הוצאות אישיות כגון שתיה בעת הארוחות, טלפונים וכד'.
 • כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל".

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים: