הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לאתונה ערש התרבות המערבית

4 ימים 3 לילות

טיול לאתונה ערש התרבות המערבית

4 ימים 3 לילות (מס. טיול GATH)

על הטיול

על הטיול

הטיול מותנה באישורים רגולטוריים של השלטונות מבחינה בריאותית.
נקווה שישתנו בקרוב ההגדרות שלנו כמדינה אדומה ונוכל לטייל בבטחה.

למידע עדכני לנוסעים לחו"ל בתקופת קורונה לחצו כאן >

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > אתונה, סיור בתעלת קורינתוס, מצודת פלמידי, נפפליו בירת יוון העתיקה

  ניפגש בשדה התעופה בדלפק קבוצות, נצא בטיסת בוקר ישירה לאתונה, עיר הבירה ומרכז התרבות של יוון. לאחר הנחיתה נצא משדה התעופה נעבור דרך נמל פראוס לכיוון חצי האי פלופונס ונעבור דרך נמל פראוס. נחצה את תעלת קורינתוס, אותו פלא מעורר השתאות, וניסע לצדו המזרחי של חצי האי פולופונז לעבר העיר נפפאליו, אחת הערים היפות ביוון ונעבור דרך תעלת קורינתוס. בנאפפליו נשוטט בסמטאות הציוריות של העיר ונצפה ממגדל הפעמון על מפרץ מרולגוליוס, נסייר לאורך המרינה וחופי מפרץ ארגוליוס. נעבור דרך המסגד הישן, בנאפפליו ניתן לראות שכבות היסטוריות בנות 4000 שנה המספרים את ההסטוריה של ארצות הים התיכון. משם לעתיקות מקנה בירת התרבות המקנאית שנלחמה מול טרויה. בשעות אחר הצהרים חזרה הגעה למלוננו באתונה.

 • 02
  יום ג' יום סיור לדלפי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא דרך אזור יוון ההררית לכיוון העיר דלפי הזרועה במנזרים עתיקים. נעצור בדרך ונצפה במפרץ קורינטוס, לצד המנזרים נעבור בדרך שעשו המבקרים היוונים שבאו לשמוע בעצתו של האורקל המפורסם בעת העתיקה, שאת דברו נשאה כוהנת רבת עוצמה שידעה את עתידם של מלכים ועמים. דלפי ידועה כמשכנו של האורקל לדלפי, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, יום סיור בין חורבות השיש וביקור במוזיאון הארכיאולוגי היפה של דלפי, שבו מוצגים פסלים נפלאים, כותרות עמודים מעוצבות ביד אמן ועוד פנינים שנמצאו בחפירות.

 • 03
  יום ד' אתונה הקלאסית

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר באזור אתונה. כיכר סטיגמה, שכונת הפלקה ו.. האקרופוליס. סיורינו יתחיל בסיור במתחם האקרופוליס נצפה במקדש הפנתאון הנמצא בראש הגבעה לב ליבו של המתחם מקדשה של האלה אתנה. נמשיך ונסייר במתחם האקרופוליס לכיוון העיר העתיקה שבמתחם "אגורה" בו נמצאו שרידי בית הכנסת הראשון העתיק בעולם שנבנה מחוץ לגבולות ארץ ישראל. משם נמשיך ונסייר ברובע הפלקה על סמטאותיה הציוריות היפיפיות ונהנה מחוויית שוטטות בשווקי השכונה המיוחדים. נבקר באזור הפרלמנט ונצפה בחילופי המשמר.

 • 04
  יום ה' אתונה היהודית, בית הכנסת בית שלום, אנדרטת השואה, סיור גרפיטי, האוניברסיטה, ככר סינטגמה, הפרלמנט עם חילופי המשמרות > ת"א

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעקבות יהדות יוון, נבקר בבית הכנסת בית שלום, נשמע את סיפור ההיסטוריה היהודית ביוון מאז המאה השלישית לפני הספירה. לאחר הביקור נמשיך אל אנדרטת השואה שהוקמה לזכר יהודי יוון שנספו בשואה. נמשיך לרובע פסירי לסיור גרפיטי, אתונה מובילה בתחום של ציורי הגרפיטי ביוון, אמנות הרחוב הפכה לתרבות ושפת המחאה, אך גם נתנה לאתונה ממד נוסף. לאחר שנהנה מזמן חופשי באחד מבתי הקפה המיוחדים של השכונה נמשיך לסיור היכרות רגלי עם העיר נראה את מבנה האוניברסיטה המרשים, נתרשם ונלמד על ציורי הקיר המיוחדים שמעטרים את המבנים ומתארים מקצועות מיוון העתיקה. נמשיך בדרכנו ונראה את הספריה הלאומית. נמשיך לעבר המוזיאון היהודי, נבקר בתחנת המטרו המפוארת שהוקמה לכבוד המשחקים האולימפיים באתונה בשנת 2004 ונוכל לראות את השרידים הארכיאולוגיים שנתגלו בזמן החפירות. בתום הסיור זמן חופשי לקניות במדרחוב ארמו עד ליציאה לשדה התעופה לטיסתנו לתל אביב.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסה בינלאומית הלוך ושוב בנתיב ת"א – אתונה – ת"א.
 • מסי נמל והיטלים
 • מלון 4* (אכסון, 3 לילות).
 • כלכלה: ארוחות בוקר + ארוחות ערב + הכנת כריכים לצהריים.
 • סיורים וביקורים לפי המסלול המפורט לעיל.
 • אוטובוס לתיירים ממוזג לביצוע המסלול.
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • מלווה קבוצה מקצועי ומיומן מצוות "טיולי גשר".

לא כלול במחיר הטיול

 • ביטוח מכל סוג שהוא.
 • הוצאות אישיות וכל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל".

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים: