הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

בולגריה שלא הכרתם אוויר פסגות של אתר סקי

8 ימים 7 לילות

בולגריה שלא הכרתם אוויר פסגות של אתר סקי

8 ימים 7 לילות (מס. טיול 889A)

על הטיול

על הטיול

הרים נישאים, אגמים ונהרות, שמורות טבע עיירות וכפרים ציוריים. נסייר באתרי טבע, בכפרים ציוריים ובערים מרכזיות, ובה בעת נלמד את סיפורה המרתק והמרגש של יהדות ספרד בבולגריה.

טיול כוכב 8 ימים עם ארוחות כשרות ברמה גבוה על בסיס מלון 4**** באזור סקי מפורסם בבולגריה, פמפורובו.

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > סופיה > שירוקה לוקה > פמפורובו

  מפגש עם הקבוצה בשדה התעופה סופיה ומיד נצא לדרך לכוון יעדינו פמפורובו ניסע דרך מעבר קריצים בין נופים מרהיבים ונהר הקריציפם שילווה אותנו לאורך הדרך נראה כפר דייגים הבנוי בתוך הנהר על המים ,נבקר בכפר לשימור על ידי אונסקו "שירוקה לוקה" הבנוי בסגנון אופייני להרי הרודופי עם גגות הצפחה בסיום ניסע למלון בפמפורובו.

 • 02
  יום ג' פמפורובו, סמוליאן

  לאחר ארוחת הבוקר נצא להכיר את אזור פמפורובו ,נעלה ברכבל לתצפית מרהיבה על האזור ומשם נחזור עם הרכבל לאזור אגמים שם יחכה לנו האוטובוס ומשם ניסע לעיר סמוליאן ליהנות מהמרכז של העיר בסיום חזרה למלון.

 • 03
  יום ד' טיול ג'יפים בהרי הרודופי, מערת נטיפים

  בבוקר נצא לטיול ג'יפים בהרי הרודופי נגיעה לתצפית עין הנשרים לצפייה לנופים הרריים וקניונים מרהיבים בסיום נרד לכפר יגודינה ונבקר במערת הנטיפים, בדרכינו חזרה נבקר בעיר הספא והמעיינות הטבעיים דוין ומשם חזרה למלון.

 • 04
  יום ה' פלובדיב

  טיול לעיר השנייה בגודלה בבולגריה אך בחשיבותה ההיסטורית אחת הערים העתיקות בעולם, בדרך נבקר במנזר בצקובו השני בחשיבותו בבולגריה, אך חשוב ליהודים, שם קבורים שנים מחסידי עולם אשר בזכותם ניצלה יהדות בולגריה, יינתן זמן הפסקה למרגלות המנזר יש שוק איכרים ומתנות מרהיב, לאחר ההפסקה נמשיך לפלובדיב, נבקר בבית הכנסת ציון היחיד שנשתמר, ברובע היהודי, נראה את בית הספר כרמל שלשם אספו את היהודים למשלוח לטרבלינקה דבר שלא יצא לפועל כמובן, ניסע לעיר העתיקה לסיור רגלי מודרך בין הסמטאות הציוריות, נראה את חומות העיר מהתקופה הרומית, נבקר במוזיאון אטנוגרפי המתאר את חיי העיר בתקופה הקדומה, נראה את התאטרון הרומי, אצטדיון רומי ועוד, בסיום יינתן זמן חופשי במדרחוב התוסס והמרהיב של העיר לקראת שעות הערב נחזור למלון.

 • 05
  יום ו' פמפורובו

  יום של תצפית על נופים ממעוף הציפור "הר הכלה "מלווה בהליכה קצרה בתוך יער טבעי, נמשיך לתופעת טבע ייחודית "הגשרים המופלאים" דבר שאין דומה לו בעולם ובסיום חזרה למלון.

 • 06
  שבת פמפורובו

  לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי, יחד עם מלווה הקבוצה, באזור המלון.

 • 07
  יום א' סופיה

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון סופיה עם המזוודות עם ההגעה לסופיה נצא לסיור רגלי מודרך באתרים של העיר שבה נראה, את הקטדרלה המיוחדת, אנדרטא להצלת היהודים, גן העיוורים, הרמון המלך, התיאטרון הלאומי, בית המרחץ הטורקי, נבקר בבית הכנסת השני בגודלו באירופה ואחד היפים, נסייר בין שרידי העיר הרומית "סרדיקה" ונסיים בשוק המקורה חאלי. יינתן זמן חופשי לקניות ,ולפני שניסע למלון בסופיה ארוחת ערב במסעדה כשרה ירושלים ,לאחר הארוחה ניסע למלון.

 • 08
  יום ב' פמפורובו > תל אביב

  בבוקר העברה לשדה התעופה.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

משפחה בת 4-3 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות או בחדר לשלושה בו תוכנס עוד מיטה. יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

תנאים ואחריות >
מבטיחים - מקיימים

מבטיחים ומקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות על פי המסלול.
 • לינה בביתי המלון בדרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית.
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 7 ארוחות בוקר ועוד 7 ארוחות חמות כשרות (בשריות) ובצהרים – פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים).
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות).

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים: