הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לארצות הברית: מחוף לחוף מגלים את אמריקה: סן פרנסיסקו, לאס ווגאס, לוס אנג'לס, ניו יורק, פילדלפיה, מפלי הניאגרה, וושינגטון

19 ימים 17 לילות

טיול לארצות הברית: מחוף לחוף מגלים את אמריקה: סן פרנסיסקו, לאס ווגאס, לוס אנג'לס, ניו יורק, פילדלפיה, מפלי הניאגרה, וושינגטון

19 ימים 17 לילות (מס. טיול 909)

על הטיול

על הטיול

2 פארקים לאומיים במערב ארה"ב – הגרנד קניון המופלא, הקניון הגדול ביותר עלי אדמות, והפארק הלאומי לייק מיד שעל גבול מדינות נוודה וקולורדו
ארה"ב ממזרח למערב על כל גווניה – נופים, פארקים וכרכי ענק שאין כמותם בכל העולם. 19 ימים עם כל מה שארה"ב טומנת בחובה – עוצמות הטבע של מפלי הניאגרה, השלווה של האמיש, הערים שאין כמותן בכל העולם – ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פילדלפיה, וושינגטון ולאס וגאס האחת והיחידה… פלאי הטבע בפארקים הלאומיים והפארקים הבלתי נשכח של דיסני. חוויה בהילוך מהיר…

מסלול

מסלול הטיול

 • 01
  יום ב' תל אביב > סן פרנסיסקו

  "שהחיינו וקיימנו ..." היום הגדול הגיע ואנו בדרכנו בטיסה מתל אביב לסן פרנסיסקו, קליפורניה שבמערב ארה"ב. לאחר הנחיתה, נצא לסיור פנורמי בעיר שנחשבת אחת הערים היפות בתבל. נתצפת על גשר שער הזהב סמלה המובהק של סן פרנסיסקו שעדיין נחשב לפלא הנדסי ולאחד הגשרים היפים בעולם. נעלה לפסגת התאומים, ונהנה מהנוף המרהיב הנשקף ממנה. משם נמשיך אל רציף הדייגים המפורסם ונשוטט בין הבסטות הצבעוניות לראות את המקח וממכר הססגוני שמתקיים במקום. נשקיף על האי אלקטרז והכלא הידוע לשמצה שנמצא עליו, משם רק יחידי סגולה הצליחו לברוח בכל שנות קיום הכלא שהיה השמור ביותר בכל רחבי ארה"ב. בתום הסיור נגיע לבית המלון שבאוקלנד הסמוכה. ננוח ונתרענן ונצא לארוחת ערב חגיגית באחת מהמסעדות הכשרות שבעיר.

 • 02
  יום ג' סן פרנסיסקו

  לאחר ארוחת הבוקר, עזיבת המלון ונסיעה לצ`יינה טאון - הרובע הסיני הגדול בעולם המערבי נמצא בסן פרנסיסקו. נראה איך תרבות אחת מתקיימת בצורה פלאית בתוך תרבות שונה לגמרי. זמן פנוי לקניות. העברה לשדה התעופה, טיסה ללאס וגאס, עיר האורות וההימורים הידועה ביותר בעולם. ארוחת ערב ולינה בלאס וגאס.

 • 03
  יום ד' לאס וגאס

  אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור בפארק הלאומי לייק מיד שעל גבול מדינות נוודה ואריזונה. נצא לסיור מודרך על סכר הובר – הסכר הגדול ביותר בארה"ב. בתום הסיור נחזור למלוננו בלאס וגאס להתרעננות ונצא לארוחת ערב. אחרי כן, מי שמעוניין יוכל לצאת לסיור לילה בלאס וגאס המוארת (בתשלום).

 • 04
  יום ה' לאס וגאס > גרנד קניון > לאס וגאס

  אחד השיאים של הטיול מחכה לנו היום. נצא מלאס וגאס אל הפארק הלאומי במערב הגרנד קניון, הקניון הגדול ביותר עלי אדמות (אחריו באים קניון נהר הפיש בנמיביה וקניון נהר הבלייד בדרום אפריקה). האזור הזה שייך עדיין לשבט האינדיאני הואלאפאי ונראה קצת מחייהם במשך הסיור. נגיע לתצפית על הקניון ולגשר הזכוכית התלוי מעל הקניון. זוהי אחת החוויות שכל אדם שחווה לעולם לא ישכח. אחרי הסיור בגרנד קניון נחזור ללס וגאס לשוטטות בין היכלי ההימורים ומלונות הפאר שמפוזרים בעיר. אחרי ארוחת ערב נוכל לצפות במופע בידור מהנה (בתשלום).

 • 05
  יום ו' לאס וגאס > לוס אנג'לס

  אחרי ארוחת בוקר נעלה לאוטובוס וניסע אל לוס אנג'לס – עיר המלאכים. בדרך נעצור לקניות באחד ממרכזי הקניות הגדולים. נגיע ללוס אנג'לס בשעות הצהריים ואם עוד נספיק נצא לסיור פנורמי בעיר. נגיע למלון ונתכונן לקראת שבת שנבלה עם אחת הקהילות היהודיות (הרבות מאוד) בעיר.

 • 06
  שבת לוס אנג'לס

  באה שבת, באה מנוחה. אחרי תפילות שבת קידוש וארוחת צהריים, נצא לסיור רגלי באזור המלון.

 • 07
  יום א' לוס אנג'לס > פארק דיסני > לוס אנג'לס

  וולט דיסני היה הראשון שחשב על רעיון של פארק שעשועים גדול. ואת המחשבה הזאת הוא תירגם לפארק שעשועים מבוסס על הסיפורים שכתב ועל וסרטים שהפיק. כך בא לעולם דיסנילנד – פארק שעשועים ענק בעיר אנהיים שמחוץ ללוס אנג'לס. כאן פוגשים את כל יצירי מוחו הקודח של וולט דיסני ממיקי מאוס ועד שלגיה, שודדי הים הקריביים והעולם הקטן, וכל מה שביניהם. זהו יום של כיף ושעשוע. נאכל ארוחת ערב כשרה כאן (!) יום ארוך ומשמח עבר עלינו ועייפים אך עליזים נחזור למלונו.

 • 08
  יום ב' לוס אנג'לס > ניו יורק

  לוס אנג'לס היא גם בירת תעשיית הסרטים של ארה"ב: הוליווד! היום נבקר בה ונראה את התאטרון הסיני של גראומן, בשדרות סנסט, אשר בחזיתו מוטבעות כפות ידיהם של אלילי הבד המפורסמים. נבקר ב-“פרמרס מרקט” – הוא שוק האיכרים המפורסם של הוליווד. אחר הצהרים נבקר באולפני יוניברסל, שם נגלה את המתרחש מאחורי הקלעים של עולם הקולנוע. בתום הביקור נצא אל שדה התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס משם נצא בטיסת לילה ל"תפוח הדגול" – ניו יורק.

 • 09
  יום ג' ניו יורק

  מה לא נאמר כבר על "בירת העולם", הלא היא העיר ניו יורק. פעם היא היתה גם העיר בעלת הבניינים הגבוהים ביותר בעולם – אבל היום כבר לא. ובכל זאת, היא עדיין הבירה הפיננסית של העולם ואין אדם שלא משתוקק לבקר – כמו בשירו של פרנק סינטרה – ב"ניו יורק, ניו יורק." אחרי הנחיתה נצא להתפלל שחרית בציון של הרבי מליובביץ' זצ"ל. אחרי כן נצא לסיור של חצי יום ב”ניו יורק היהודית”: בברוקלין ובמרכז חסידות חב"ד שב-770 איסטרן פארקוויי. נגיע למלוננו בניו יורק כדי להתרענן ואחרי כן נשוטט ברחובותיה של העיר העצומה הזאת. תושבי ניו יורק מונים כ-8 מיליון בני אדם. אבל במשך היום האוכלוסייה צומחת עד 14 מיליון כאשר עוד 6 מיליון מגיעים מדי יום לכרך הגדול (ויוצאים ממנה) לצרכי עבודה ובילוי. בערב, נוכל לצאת לסיור בניו יורק המוארת בשלל צבעים (בתשלום) וגם נעפיל למרומי בניין האמפייר סטייט כדי לצפות על העיר המוארת מלמעלה.

 • 10
  יום ד' ניו יורק

  יום עמוס חוויות ומראות לפנינו בעיר ניו יורק. נצא לסיור של יום שלם בעיר כאשר נבקר בסנטרל פארק, בשדרה החמישית, העיר התחתית, הרובע הסיני ומרכז הכספים העולמי “וול סטריט”. נעצור באנדרטה לזכר הנספים באסון מגדלי התאומים שעוצב עלך ידי האדריכל הישראלי מיכאל ארד, בנו של שגריר ישראל באו"ם לשעבר משה ארד. משם נעלה על מעבורת, נערוך שייט ובו נצפה על פסל החירות המהווה אחד מסמליה המובהקים ביותר של העיר ושל ארצות הברית בכלל. הפסל ניתן כמתנה מממשלת צרפת לעם האמריקני ונחנך בשנת 1886. נחזור למלון בניו יורק.

 • 11
  יום ה' ניו יורק > הרשי > הריסבורג

  ניפרד הבוקר מניו יורק ונשים פעמנו אל עבר העיירה הרשי ונבקר בפארק הרשי ובמפעל לייצור שוקולד (כשר) המפורסם ביותר בארה"ב. נמשיך לכיוון ארץ האמיש. כאן חיים איכרים בני כתות נוצריות שנרדפו במאות ה-18 וה-19 במקום מוצאם – בעיקר בהולנד. הם ידועים גם בכינוי הולנדים של פנסילבניה. נראה את אורח חייהם של תושבי המקום הממשיכים לחיות כמו בימי אבות אבותיהם. אחרי כן ניסע לעיר הריסבורג לארוחת ערב ולינה.

 • 12
  יום ו' הריסבורג > פילדלפיה

  הבוקר ניסע לפילדלפיה, העיר בה הוכרזה העצמאות של מדינות ארצות הברית מההגמוניה הבריטית. עם ההגעה לפילדלפיה נצא לסיור פנורמי בעיר. נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארצות הברית. נטייל בפארק העצמאות שם נראה את פעמון החירות (עותק מדויק ממנו הוקם גם בגן הפעמון בירושלים ביום העצמאות ה-200 של ארה"ב), את בית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה ובפתחו את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו. נגיע למלון ונתכונן לשבת.

 • 13
  שבת פילדלפיה

  באה שבת באה מנוחה. את השבת נעשה בחברת הקהילה היהודית הגדולה בעיר. אחרי תפילת שבת, קידוש וארוחת צהריים, נצא לסיור רגלי באזור המלון.

 • 14
  יום א' פילדלפיה > וושינגטון

  הבוקר ניסע לוושינגטון הבירה ונערוך סיור מודרך בעיר. נחלוף לאורך שדרות פנסילבניה, נעבור ליד הבלייר האוס – משכנם של סגני נשיא ארה"ב וליד הבית הלבן. נראה את אנדרטת וושינגטון, בריכת ההשתקפות, יד לינקולן, אנדרטת וייטנאם, מצבת ג`פרסון והקונגרס. אם יספיק לנו הזמן נוכל להיכנס לבניין הקפיטול. נבקר במוזיאון החלל והתעופה. בערב נוכל לצאת לסיור לילה בעיר (בתשלום).

 • 15
  יום ב' וושינגטון > מפלי ניאגרה

  נסיים את ביקורנו בעיר הבירה של ארה"ב ונצא לשדה התעופה ע"ש הנשיא רונלד רייגן ונטוס לעיר בופאלו שבמערב מדינת ניו יורק. משם ניסע אל מפלי ניאגרה, המפלים השלישים בגודלם בעולם (אחרי מפלי ויקטוריה באפריקה ומפלי איגואסו בדרום אמריקה). נבקר בצד האמריקאי של המפלים לפני שנעבור את הגבול בגשר השלום אל הצד הקנדי של המפלים. לקראת ערב נגיע למלוננו בצד הקנדי של המפלים. אחרי ארוחת ערב נצא לחזות במפלים המוארים.

 • 16
  יום ג' מפלי ניאגרה > רוצ'סטר

  היום נחזה ונתרשם מעוצמתם של המפלים: מפל הפרסה, ומפל ההינומה ונערוך שייט מדהים אל המפלים. ניסע לביקור בעיירה הציורית ניאגרה און דה לייק, נטייל ברחובותיה הציורים וההיסטוריים שלאורכם חנויות גלריות ובתים יפים. נבקר בשעון הפרחים המפורסם. בתום הסיור ניסע דרך לוקפורט לעיר רוצ'סטר שבמערב מדינת ניו יורק. נבקר במוזיאון הצילום על שם ג'ורג' איסטמן, מייסד חברת הצילום הגדולה קודאק. אחרי ארוחת ערב ניסע למלון ללינה.

 • 17
  יום ד' רוצ'סטר > ניו יורק

  הבוקר נצא מרוצ'סטר וניסע לפארק הלאומי ווטקינס גלן. משם נשים פעמינו אל עבר העיר ניו יורק. נסיים את ביקורנו בעיר הגדולה ונלון בניו יורק.

 • 18
  יום ה' ניו יורק > תל אביב

  אחרי ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה לקראת טיסתנו הביתה. נחיתה בשדה התעופה בן גוריון ביום 19. שבת שלום וברוכים השבים הביתה.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

לתשומת לבך:

טיסות טרנסאטלנטיות סדירות. דרושה אשרת כניסה לארה"ב (אינה כלולה במחיר הטיול), חובה על הנוסע לוודא בזמן קבלת ויזה. באחריות הנוסע לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה ל-22 ימים (ועד בכלל). במידה שכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים. מיסי נמל ודלק נכונים ליום 1.1.19. ייתכן ומסי נמל נוספים יגבו בנמלי תעופה בחו"ל כמו כן יתכן ותגבה תוספת עבור הטסת מזוודה בטיסות הפנים. תוספות אלה ישולמו על ידי הנוסעים.

תנאים ואחריות >

מבטיחים ומקיימים

מבטיחים - מקיימים

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות בחברה סדירה וטיסות פנים על פי המסלול (יתכנו מקרים בהם טיסות הפנים יתבצעו דרך יעדי ביניים).
 • בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוסים לתיירים נוחים וממוזגים, לביצוע המסלול.
 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הדרך. בצהרים: אפשרות להכנת כריכים לצהרים.
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 • דמי סבלות: בבית המלון בלבד (מזוודה אחת לנוסע).
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל.

לא כלול במחיר הטיול

 • שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה.
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם לכל יום טיול).
 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה  ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע.

חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

והלב מושך אל משהו יהודי

וושינגטון - ביקור במוזיאון השואה פילדלפיה – האנדרטה לזכר יוני נתניהו, תפילת שבת עם הקהילה היהודית ניו יורק - מרכז החסידות בבורו פארק

הזמן טיול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מס. טיול:

פרטים אישיים:

בגשר מקבלים יותר:

 • גשר הזהב בסן פרנסיסקו

 • האי אלקטרז בסן פרנסיסקו

 • הפארק הלאומי מערב גרנד קניון

 • הפארק הלאומי לייק מיד

 • סכר הובר

 • תצפית ממרומי בניין האמפייר סטייט

 • הסנטרל פארק וה"וול סטריט" בניו יורק

 • ציון הרבי מליבוביץ' בניו יורק

 • פארק דיסני בלוס אנג'לס

 • אולפני יוניברסל בלוס אנג'לס

 • הרשי – מפעל ליצור שוקולד כשר

 • אולפני יוניברסל בלוס אנג'לס

 • ארץ האמיש

 • פארק העצמאות בפילדלפיה

 • בית הכנסת בפילדלפיה

 • וושינגטון הבירה

 • מוזיאון החלל והתעופה בוושינגטון

 • שייט לעבר מפלי הניאגרה

 • שעון הפרחים המפורסם בניאגרה

 • 3 טיסות פנימיות – חוסך בזמן