הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיולי נכים

טיולים לנכים בכיסאות גלגלים – גולשים אל העולם

גשר UcanTourIt הינה חלק מחברת טיולי גשר, הוקמה במטרה לספק לנכים בכסאות גלגלים את האפשרות לצאת לחו"ל בטיולים מאורגנים, לתייר, לטייל ולראות את העולם יחד בראש שקט וללא דאגות לגבי נגישות במלונות, בתחבורה ובאתרי התיירות. בראש גשר UcanTourIt עומד ברוך פישהיימר (47) נשוי ואב ל-3, מדריך טיולים ישראלי מנוסה, שהוביל שורה ארוכה של טיולי נכים מאורגנים ופרטיים במהלך 12 השנים האחרונות

היציאה לטיול בעולם על כיסא גלגלים, כרוכה לרוב, בחששות משבירת השגרה והיציאה אל הלא נודע. חברת גשר UcanTourIt יכולה לסייע לכם להשאיר את החששות והדאגות מאחור ולהגשים חלום במסע מלא ריגושים, חוויות והרפתקאות. בואו להגשים איתנו חלום ולטייל באתרי התיירות היפים והנחשבים בעולם. בואו לחקור, להכיר ולחוות מדינות אחרות, נופים עוצרי נשימה, אנשים חדשים, תרבויות אחרות, ובעיקר בואו לגלות את עצמכם מחדש. לא תאמינו מה שאפשר לעשות על גלגלים.

חברת גשר UcanTourIt מתמחה בטיולים מאורגנים לנכים בכיסאות גלגלים. אנו מציעים מגוון טיולים ברחבי העולם, תוך דאגה להבטחת הנגישות לנכים בכל האטרקציות, האתרים התיירותיים, המלונות, בתי ההארחה ובתחבורה מותאמת. צוות העובדים והמדריכים של UcanTourIt הוא צוות מיומן בטיפול ומתן פתרונות לבעיות שונות שעלולות להתפתח במהלך הדרך. אנו מעמידים את נסיוננו המקצועי ואת אהבתנו לאנשים, על מנת להבטיח לכם הנאה מלאה מהזמן שתבלו במחיצתנו.
מתוך מכתב תודה של מטיילת: "אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל הם לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש".

לטיולי הנכים לחצו כאן >>