הגשר שלך לעולם

תפריט ∴

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

חנוכה תשע"ו בנופי גונן

חנוכה תשע"ו בכפר הנופש נופי גונן – בין הרי גולן להרי נפתלי
כפר הנופש "נופי גונן" מציע תכנית חג עשירה המשלבת פעילויות משפחתיות של יחד ובמקביל פעילויות לסבים (הורים) וילדים בנפרד- השילוב המנצח של מנוחה ובילוי.

ההכנות לחג עלינו – ההנאה עליכם!

הטבה מיוחדת לחברי מועדון מטיילי גשר!
הנרשמים עד יום חמישי ה-19.11.15, יזכו להנחה של 200 ש"ח – 1990 ש"ח במקום 2190 ש"ח ליומיים לזוג, חצי פנסיון, כולל כל התוכנית וכולל ספארי / ג'יפים.
המבצע מוגבל למספר חדרים וכל הקודם זוכה!

כפר הנופש שוכן בקרבת מעיינות וצופה אל הנופים המרהיבים של עמק החולה והרי נפתלי. מבט לאחור חושף לעיני המסתכל את נופי הבזלת המחורצים והפראיים של רמת הגולן.

קיבוץ גונן יושב בצפון מזרח עמק החולה, בגליל העליון ולמרגלות הרי הגולן. כדי להגיע אליו נוסעים על אחד הכבישים היפים ביותר בארץ – "דרך הפטרולים," הנמשכת מצומת גדות ומוקפת, ברובה, עצי אקליפטוס ותאנה עבותים, שניטעו בעמק כדי להגן על הנוסעים בכביש, בשנים שקדמו למלחמת ששת הימים. אז עבר הגבול הסורי רק מאות מטרים ממנו.

הקיבוץ ממוקם בנקודת מוצא נוחה למגוון טיולי טבע ונוף; ניתן למצוא בקרבתו פעילויות מגוונות, כמו רכיבה על סוסים, אופניים, טרקטורונים ורכבי שטח; כמו כן מצויות בקרבתו מסעדות בוטיק מוצלחות וגם פאבים. בכפר יש בריכה ומגרש ספורט, עיסויים ופינוקים, בר קפה ומסעדה.

נופי גונן אתר

תכנית לחופשה בחנוכה – תשע"ו – 8-10/12 – חג האור ב"נופי גונן"

חנוכה בנופי גונן 2016

הערות:
1. האירוח כולל חצי פסיון + קפה ומאפה אחר הצהרים.
2. הנופש כולל כניסות לסיורים ונסיעה בספארי / ג'יפים.
3. בערבים תוכנית לכל המשפחה.
4. המחיר כולל מרק חם ולחם הבית-בהגעה ביום שלישי 9/12/15 (בנוסף לארוחת בקר+ארוחת ערב).

להרשמה: פל.052-2500202 טל.03-5260900 מייל: shalombb7@walla.com