הגשר שלך לעולם

להזמין טיול מאורגן 03-5260900

חפש טיול
תאריך יציאה:

טיול לקרואטיה, מונטנגרו, בוסניה, סרביה נופים וחופים

9 ימים 8 לילות

טיול לקרואטיה, מונטנגרו, בוסניה, סרביה נופים וחופים

9 ימים 8 לילות (מס. טיול 797)

ערים יפות ועתיקות, אגמים ציוריים, חופים פראיים ושמורות טבע נפלאות. 4 ארצות נפלאות בין הר לים שההיסטוריה שלהם הולכת מאות שנים אחורה והקסם הציורי המאפיין את מזרח אירופה מתבטא בהן במיטבו.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

 • 01
  יום א' תל־אביב > דוברובניק

  בשעת בוקר מוקדמת מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה, דרך יעד ביניים, לדוברובניק. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר, נתרשם מהשילוב של מגדלים, ארמונות, צריחי כנסיות וחומות העיר העתיקה רובם ככולם שמורים להפליא ושומרים על צביון ימי הביניים בתום הסיור נגיע למלוננו.

 • 02
  יום ב' דוברובניק: מונטנגרו

  יום טיול למונטנגרו "ההר השחור". נחצה את הגבול למונטנגרו ונבקר בעיירה קוטור השוכנת לחופו של מפרץ, נסייר בעיר ונמשיך בסיורנו לטיירה ניגוסי ולבירת מונטנגרו סטיניי. לקראת ערב נשוב לבית המלון בדוברובניק. בערב, אם יתאפשר, נוכל לצאת לבילוי במופע פולקלור (בתשלום).

 • 03
  יום ג' דוברובניק > ספליט > שמורת הטבע קרקא

  הבוקר ניסע צפונה לספליט עיר נמל עתיקה לחוף הים האדריאטי. נטייל בעיר העתיקה המרשימה והתוססת. נבקר במתחם ארמון דיוקלטיאנוס, אחד השרידים המרשימים מהתקופה הרומית, נראה את כיכר העיר המרהיבה ואת רחוב היהודים ונבקר בבית הכנסת העתיק (אם יתאפשר). נמשיך לביקור באחת משמורות הטבע היפות ביותר של קרואטיה – שמורת קרקא. נערוך טיול רגלי ונתרשם משצף המים העז, מהמפלים המרשימים ומבריכות המים. לינה בספליט או באזור.

 • 04
  יום ד' ספליט > מוסטר > סרייבו

  הבוקר נחצה את הגבול לבוסניה וניסע למוסטאר, המפורסמת בגשר האבן העתיק ("הגשר הטורקי") מהמאה ה-16. הגשר חיבר פיזית וסמלית את שתי הקהילות שהיו בזמנו ביישוב – המוסלמית והקתולית. הוא נהרס במלחמה האחרונה ושוקם במבצע הנדסי מורכב וכיום נמנה על אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו. נמשיך בנסיעה לעבר סרייבו ובדרך נעצור ביבלניצה בה נערך הקרב המיתולוגי "הקרב על הנרטבה" בו לחמו טיטו ולוחמיו נגד הנאצים. לעת ערב נגיע לסרייבו בירת בוסניה.

 • 05
  יום ה' סרייבו

  היום נסייר בסרייבו המכונה גם "ירושלים של אירופה" במשך שנים חיו כאן בהרמוניה מוסלמים, קתולים ויהודים. לסרייבו היסטוריה מרתקת, כאן נרצח יורש העצר האוסטרי, רצח שהיווה עילה לפרוץ מלחמת העולם הראשונה. נסייר בעיר האוריינטלית, ניסע לאורך השדרה הראשית, נבקר בבזאר המזכיר את זה של איסטנבול, נשמע את סיפורה של הקהילה היהודית ונבקר בבית הכנסת הספרדי העתיק המשמש היום כמוזיאון ובבית הכנסת המשמש גם כבית הקהילה. כמו כן נבקר במוזיאון הלאומי של בוסניה-הרצגובינה בה מוצגת "הגדת סרייבו" המקורית (במידה ויהיה פתוח לביקורים). בערב נצא ברכבת הקלה לסיור בעיר התוססת.

 • 06
  יום ו' סרייבו > אראנדילובאץ

  הבוקר ניסע מזרחה, נחצה את הגבול לסרביה ונמשיך לאראנדילובאץ, עיירת נופש וספא. כאן, בסמוך לפארק בוקוביצקה, נמצא בית המלון שלנו. נתמקם בחדרים ובאם הזמן יאפשר נהנה ממתקניו של המלון: אזור ספא גדול עם בריכה מקורה ובריכה חיצונית, פארק מים ועוד. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 07
  שבת אראנדילובאץ

  אחרי התפילה וסעודת השבת נצא לסיור ברגל יחד עם מלווה הקבוצה.

 • 08
  יום א' מצודת פטרובארדין > נובי סאד > סרמסקי קרלובצי > בלגרד

  הבוקר ניסע למצודת פטרובארדין שלשפת נהר הדנובה, נבנתה במאה ה-18 ונחשבת לאחת המצודות המרשימות באירופה. נסייר במצודה היושבת על מחילות תת קרקעיות שאורכן מספר ק”מ, נראה את שעון המגדל המיוחד, מתנת הקיסרית מריה תרזה ונצפה אל העיר נובי סאד. מכאן פנינו אל נובי סאד, העיר השנייה בגודלה בסרביה הממוקמת בגדה השניה של הדנובה בה התקיימה, עד לשואה, קהילה יהודית מפוארת, כאן נולד וגדל טומי לפיד. נסייר במרכזה ההיסטורי היפה, נראה את כיכר החירות, בית העירייה וארמון הבישוף ובחלקו היהודי של הסיור נבקר בבית הכנסת ונשמע את סיפורו ואת סיפורה של הקהילה. נמשיך בנסיעה לעיירה הציורית סרמסקי קרלובצי, שהייתה מקום מושבם של רבים מהאומנים והארכיטקטים המקומיים וידועה גם בזכות היקבים, בהם מיוצר היין הסרבי המפורסם. בסיומו של יום נגיע למלוננו בבלגרד.

 • 09
  יום ב' בלגרד > תל אביב

  היום נסייר בבלגרד, בירתה של סרביה המוקמת במפגש נהרות הדנובה והסאבה. בטיולנו בעיר נראה את שרידי האימפריות השונות שכבשו במהלך ההיסטוריה את בלגרד והשאירו בה את חותמן. נבקר במצודת בלגרד ממנה נשקפים נופים מרהיבים, נראה את כנסיית סנט סאבה, אחד מסמלי העיר, את ככרות העיר היפות, ונשוטט במדרחוב "קנז מיכאלובה" שלאורכו מבנים יפהפיים וחנויות מותגים מפורסמים, באם יתאפשר נבקר בבית הכנסת "סוכת שלום". לעת ערב, ניסע לשדה התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה, דרך יעד ביניים.

פנו ליועץ טיולים >

להורדת טופס הרשמה ↓

לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.

תנאים ואחריות >
לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.

תנאים ואחריות >

להורדת טופס הרשמה ↓

כלול במחיר הטיול

 • טיסות: טיסות בינלאומיות, דרך יעד ביניים, בחברת תעופה סדירה , על פי המסלול.
 • בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית.
 • כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 8 ארוחות בוקר בבתי המלון מבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים, 8 ארוחות חמות, חלקן צמחוניות, ובצהרים – פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים).
 • מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
 • סיורים מודרכים: דוברובניק, סרייבו, בלגרד.
 • סיורי הכרות: ספליט, נובי סאד.
 • ביקורים וסיורים מיוחדים: מונטנגרו, ארמון דיוקלטיאנוס בספליט, שמורת הטבע קרקא, המוזיאון הלאומי בסרייבו, מצודת בלגרד.
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.

תנאים ואחריות >

להורדת טופס הרשמה ↓

Please leave this field empty.

מפת הטיול:

לתשומת לבך:

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה.

תנאים ואחריות >

מפת הטיול:

בגשר מקבלים יותר:

 • דוברובניק – בית המרקחת העתיק

 • מונטנגרו יום טיול מיוחד

 • קרקא – שמורת הטבע

 • ספליט – ארמון הקיסר דיוקלטיאנוס

 • מצודת פטרובארדין

והלב מושך אל משהו יהודי

דוברובניק - ביקור בבית הכנסת העתיק ספליט - הרובע היהודי העתיק ובית הכנסת (אם יתאפשר) סרייבו - בית הכנסת נובי סאד - בית הכנסת